Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Złoty Herkules dla KREISEL

 

Szczepan Gawłowski, prezes firmy Kreisel, został uhonorowany Złotą Statuetką Polski Herkules 2009. Wyróżnienie przyznawane jest przez miesięcznik Builder za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej.

Organizowana już po raz siódmy, tradycyjnie jeszcze przed rozpoczęciem sezonu budowlanego, przez miesięcznik Builder gala jest okazją do uhonorowania najlepszych polskim firm budowlanych. Złota statuetka Polskiego Herkulesa została przyznana po raz trzeci przez redakcję i Radę Programową czasopisma. Otrzymują je firmy, organizacje i zasłużone osoby, które swoją dotychczasową działalnością wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego budownictwa.
 - To szczególnie ważne wyróżnienie jest docenieniem pozycji firmy, jaką osiągnęliśmy w zeszłym roku - mówi Sz. Gawłowski, prezes Kreisel. - Nasza pozycja na rynku jest bardzo mocna, mimo recesji gospodarczej, otwieramy nowe zakłady, pracujemy nad nowymi produktami - dodaje prezes.
Szczepan Gawłowski jest prezesem KREISEL Technika Budowlana od początku istnienia firmy, czyli od 1993 roku. W ciągu prawie 17 lat swojego istnienia Kreisel stał się wiodącym producentem z branży chemii budowlanej. Firma posiada sześć zakładów produkcyjnych, a w tym roku kończy budowę siódmej fabryki w Ostrołęce.
Srebrne Statuetki Specjalne Polski Herkules 2009
Dr inz. Piotr Pachowski Politechnika Warszawska, Wydział Architektury
Prof. dr hab. inz. Leonard Runkiewicz, Politechnika Warszawska
Polski Klub Infrastruktury Sportowej

Srebrne Statuetki Polski Herkules 2009
Jonas Högberg Prezes Eurovia Polska S.A.
Roland Krause Prezes Zarzadu Viessmann Sp. z o.o.
Wiktor Piwkowski Dyrektor Generalny PERI Polska Sp. z o.o.

Złota Statuetka Polski Herkules 2009                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Dr Szczepan Gawłowski Prezes Kreisel - Technika Budowlana Sp. z o.o.
(źródło: www.ebuilder.pl)

03.03.2010