Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów
Budowlana Marka Roku

Wyróżnienie w Rankingu Budowlana Marka Roku

 

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku sp. z o.o. już po raz XII-ty ogłosiło ranking Budowlana Marka Roku. W kategorii „Kompleksowe systemy ociepleń” wyróżnienie otrzymała firma KREISEL.

Uroczysta Gala Wręczenia Nagród odbyła się 23. czerwca 2016 r. w Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy. Przyznane firmie KREISEL wyróżnienie  w Rankingu Budowlana Marka Roku za sukcesy w kreowaniu silnej pozycji marki na rynku materiałów budowlanych w 2016 roku jest dowodem zaufania fachowców, potwierdzającym wysoką pozycję na rynku budowlanych marek w Polsce.

Pomysłodawcą Rankingu Budowlana Marka Roku jest ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku sp. z o.o., - lider badań marketingowych przeprowadzanych dla sektora budowlanego. To już dwunasta edycja ogólnopolskiego niezależnego badania ankietowego wśród wykonawców, które ma na celu poznanie ich opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Wykonawcy rekomendują marki, które według ich uznania cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Najlepsze marki wskazywane są przez wykonawców w drodze telefonicznych wywiadów CATI. Dla każdej kategorii produktowej badania realizowane są na reprezentatywnej próbie ponad 2000 firm wykonawczych.

Wstecz