Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Medal Europejski dla kleju EXPERT 4

 

W czwartek 5 czerwca 2013 na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Medali Europejskich Business Centre Club w XXIV edycji tego prestiżowego konkursu. Jednym z laureatów została firma KREISEL i jej nowy produkt - wysoce odkształcalny klej do płytek EXPERT 4. Wyróżnienie Medalem Europejskim kolejnego z produktów firmy KREISEL jest potwierdzeniem ich wysokiej jakości i walorów użytkowych.

Wysoce odkształcalny klej do płytek EXPERT 4 to profesjonalna biała zaprawa klejąca do mocowania płytek o najwyższej klasie elastyczności. Unikalny skład kleju EXPERT 4 z zastosowaniem białego cementu, specjalnych włókien i mączki gumowej zwiększa elastyczność, a dodatek trasu minimalizuje możliwość przebarwień kamienia.

Zaprawa jest odporna na naprężenia termiczne. Nadaje się wiec do kominków. Przyczepność kleju EXPERT 4 prawie dwukrotnie przewyższa standardowe kleje do okładzin. Charakteryzuje się długim czasem schnięcia otwartego i jednocześnie nie powoduje osuwania się płytek. Szczególnie nadaje się na powierzchnie narażone na duże obciążenia oraz trudne podłoża tj. stare okładziny ceramiczne, lamperie olejne, lastryko, płyty drewnopochodne (OSB i wiórowe) oraz z ogrzewaniem podłogowym. Doskonały do przyklejania płytek ściennych i podłogowych również tych o nietypowych rozmiarach, czyli wielkoformatowych i mozaiki. Ułatwia układanie marmuru, granitu i trawertynu. Idealny na tarasy, balkony, baseny oraz sauny.

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest przybliżenie idei Unii Europejskiej     w środowisku przedsiębiorców oraz promowanie wysokiej jakości towarów i usług oferowanych przez polskie firmy. Nominowany wyrób musi spełniać wymagane prawem europejskim normy oraz wymagania jakościowe.
W XXIV Edycji Medalu Europejskiego firma KREISEL- Technika Budowlana nagrodzona została już po raz dziewiąty.

Poprzednie medale otrzymała:
o w I edycji 2000 roku za system dociepleń TURBO,
o w IV edycji 2002 roku za zaprawę klejącą MULTI,
o w IX edycji 2004 roku za zaprawę do spoinowania FUGA DE-LUX Impresja,
o w XI edycji 2005 roku za tynk mozaikowy MOZATYNK-S,
o w XIII edycji 2006 roku za wylewkę samopoziomującą RENOGRUNT 410,
o w XV edycji 2007 roku za zaprawę wodoszczelną AQUASZCZEL 820,
o w XXI edycji 2010 roku za tynk silikonowy PROTECT,
o w XXII edycji 2011 roku za tynk gipsowy 651L,
o XXIV edycji 2013 roku za specjalistyczny klej do glazury EXPERT 4, klasy C2TE S2

07.06.2013