Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Nagroda BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU dla firmy KREISEL

 

Firma KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. została uhonorowana statuetką i wyróżnieniem BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU. Ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się 11 października br. w Warszawie. To już trzynasta edycja konkursu organizowanego przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej w ramach programu „Budujemy Sportową Polskę".

Tym razem Organizator Konkursu mając na względzie tegoroczne Mistrzostwa Europy    w Piłce Nożnej, zaprosił laureatów i gości do Sali Barcelona na Stadionie Narodowym. Oprawa imprezy doskonale wpisała się w charakter konkursu, którego głównym celem jest docenienie i wyróżnienie osób, samorządów, instytucji oraz firm szczególnie zaangażowanych w realizację obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Tytuł „Budowniczego Polskiego Sportu 2012" przyznany firmie KREISEL oraz jej prezesowi Szczepanowi Gawłowskiemu cieszy tym bardziej, iż firma od początku jej istnienia jest zaangażowana we wspieranie i rozwój polskiego sportu nie tylko poprzez sponsorowanie najważniejszych imprez i wydarzeń sportowych, ale także - jako firma budowlana - przez dostarczanie swoich produktów na budowę wielu obiektów sportowych i rekreacyjnych.

15.10.2012