Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2003

 

Trzymaliśmy kciuki i udało się!

Niezwykle udany i efektowny tydzień "zaliczyła" reprezentacja polskich piłkarzy. Najpierw biało-czerwoni pokonali Włochów, a trzy dni później Serbię i Czarnogórę. Sponsorem polskiej reprezentacji piłkarskiej jest od 2000 roku firma KREISEL.

Więcej

Nie tylko sport... kultura też

W strategii marketingowej firmy KREISEL pierwsze miejsce zajmuje wspieranie polskiego sportu, jednakże firma nie zapomina także o wsparciu wydarzeń i imprez kulturalnych. Na początku grudnia KREISEL był sponsorem wielkiego koncertu latynoskiej gwiazdy Mercedes Sosa w Auli UAM w Poznaniu.

Więcej

Tour de Pologne

Firma KREISEL była sponsorem jubileuszowego 60. Tour de Pologne, największego zawodowego wyścigu kolarskiego w Polsce i jednego z największych w naszym regionie Europy.

Więcej

Wspieramy Polską Reprezentację Piłkarską

Od 2000 roku KREISEL jest jednym z najważniejszych sponsorów polskich reprezentacji piłkarskich. Dzięki umowie sponsorskiej, logotyp KREISEL towarzyszy polskim piłkarzom we wszystkich meczach rozgrywanych w Polsce i za granicą, a logotyp Reprezentacji Polski obecny jest na produktach i reklamach KREISEL.

Więcej

Mistrzostwa Świata Seniorów w Kajakarstwie

Byliśmy sponsorem największej polskiej sportowej imprezy 2002 r. Były to Mistrzostwa Świata Seniorów w Kajakarstwie „Poznań 2002”. Odbyły się one w drugiej połowie sierpnia 2002 r. Do Poznania przybyło około 2 tysiące uczestników z całego świata.

Więcej

Balon reklamowy KREISEL

Jesteśmy właścicielami dwóch balonów sportowych na ogrzewane powietrze. W ten niebagatelny sposób promujemy naszą firmę podczas ważniejszych imprez ...

Więcej

Motoparalotnia

Pilotowi Aeroklubu Poznańskiego, Pawłowi Skorlińskiemu firma KREISEL ufundowała w 1999 r. motoparalotnię.

Więcej