Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Nie tylko sport... kultura też

 

W strategii marketingowej firmy KREISEL pierwsze miejsce zajmuje wspieranie polskiego sportu, jednakże firma nie zapomina także o wsparciu wydarzeń i imprez kulturalnych. Na początku grudnia KREISEL był sponsorem wielkiego koncertu latynoskiej gwiazdy Mercedes Sosa w Auli UAM w Poznaniu.

Najwazniejsze imprezy kulturalne, które wsparciem sponsorskim objęła firma KREISEL Technika Budowlana to lipcowy koncert Justyny Steczkowskiej oraz koncert Michała Bajora z inicjatywy Sceny i Galerii Anny Kareńskiej, który odbył się we wrześniu 2003. Oba koncerty odbyły się przy wsparciu firmy KREISEL w przepięknym protestanckim kościółku w Nekielce koło Wrześni, który został odresturowany przy użyciu produktów KREISEL.

Jednak największym wydarzeniem kulturalnym sponsorowanym przez KREISEL był grudniowy, wielki koncert argentyńskiej piosenkarki jazzowej Mercedes Sosa. Koncert, którego sponsorem oficjalnym była firma KREISEL, był jedynym koncertem Sosy w Polsce i zgromadził w poznańskiej Auli UAM ponad 1000 widzów.

03.12.2003