Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Trzymaliśmy kciuki i udało się!

 

Niezwykle udany i efektowny tydzień "zaliczyła" reprezentacja polskich piłkarzy. Najpierw biało-czerwoni pokonali Włochów, a trzy dni później Serbię i Czarnogórę. Sponsorem polskiej reprezentacji piłkarskiej jest od 2000 roku firma KREISEL.

Nawet najwięksi optymiści przecierali oczy ze zdumienia. Trzymaliśmy kciuki, a nasza kadra grała jak z nut! W obu towarzyskich meczach rozgrywanych w ubiegłym tygodniu piłkarska reprezentacja Polski, której sponsorem jest firma KREISEL, odniosła efektowne zwycięstwa.

Najpierw w środę pokonaliśmy po świetnym meczu wicemistrzów Europy i 8. drużynę świata (według rankingu FIFA) Włochów 3:1! (bramki dla biało-czerwonych zdobywali Jacek Bąk, Tomasz Kłos i Jacek Krzynówek).

I to nie koniec. Wczoraj, w niedzielę biało-czerwoni ponownie zagrali naprawdę dobry mecz i po obustronnej kanonadzie bramkowej pokonali Serbię i Czarnogórę 4:3. Bramki dla naszych strzelali Andrzej Niedzielan, Grzegorz Rasiak, Kamil Kosowski i Maciej Żurawski. Gratulujemy!

Zwycięstwom piłkarzy "towarzyszyły" nowe, po raz pierwszy w Polsce wykorzystane nowoczesne, elektroniczne bandy reklamowe, pokazujące sekwencyjnie animacje sponsorów naszej kadry. Jednym z nich jest KREISEL, który przyniósł szczęście zwłaszcza w 18. minucie meczu z Włochami, wyświetlany na bandach całego stadionu dokładnie w momencie rzutu wolnego i bramki Tomka Kłosa.

KREISEL - oficjalny sponsor piłkarskich reprezentacji Polski gratuluje naszym piłkarzom pokonania Włochów i Serbów i trzyma kciuki w następnych meczach towarzyskich i o punkty w eliminacjach MŚ 2006. My trzymamy kciuki, Wy trzymajcie z nami!

27.11.2003