Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2004

 

KREISEL sponsorem Dni Marketingu Sportowego

W dniach 24-26 listopada 2004 w Poznaniu odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dni Marketingu Sportowego". Gośćmi konferencji byli m.in. Otylia Jędrzejczak, Czesław Lang, Krzysztof Hołowczyc, Sylwia Gruchała, Mariusz Pudzianowski, a także wielu innych byłych i obecnych mistrzów sportu. Sponsorem konferencji, już po raz trzeci z rzędu była firma KREISEL.

Więcej

Gala Olimpijska w Warszawie

W poniedziałek 11 października w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Olimpijska podsumowująca Igrzyska Olimpijskie Ateny 2004. Podczas Gali wszyscy polscy medaliści z Aten otrzymali nagrody rzeczowe i pieniężne z rąk władz PKOL oraz sponsorów polskiego olimpizmu. Nagrodę naszym "brązowym" kajakarkom wręczał prezes KREISEL Szczepan Gawłowski.

Więcej

PSB KREISEL na Tour de Pologne 2004

W niedzielę 12 września zakończył się 61. Tour de Pologne, największy wyścig kolarski w Polsce. W imprezie udział brało udział 19 zawodowych grup kolarskich, w tym grupa PSB KREISEL, która od tego wyścigu będzie jeździć właśnie pod nową nazwą.

Więcej

KREISEL "na Małyszu"

W weekend 4-5 września w Zakopanem odbyły się dwa konkursy cyklu Letniego Grand Prix w Skokach Narciarskich na pokrytej igielitem Wielkiej Krokwi. W najważniejszym konkursie indywidualnym zwyciężył oczywiście Adam Małysz, a tradycyjnie juz podczas zawodów w Zakopanem jednym ze sponsorów była firma KREISEL.

Więcej

"Cud nad Wisłą" o Puchar KREISEL

XII Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Cud nad Wisłą" to jeden z najważniejszych kolarskich klasyków w Polsce, który w tym roku odbywał się pod patronatem i o Puchar firmy KREISEL. Rozgrywany na trasie w okolicach Legionowa i Radzymina wyścig był popisem kolarzy z Grupy PSB, których sponsorem jest także firma KREISEL.

Więcej

"Dzień Dobry Ateny" z firmą KREISEL

"Dzień Dobry Ateny" to ciekawy program poranny w TVP2 wprowadzający w atmosferę Igrzysk. Sponsorem głównym tego programu jest firma KREISEL, która jako członek Polskiego Klubu Olimpijskiego wspiera naszych olimpijczyków walczących o medale w Atenach i zachęca do oglądania ich zmagań w Telewizji.

Więcej

II Memoriał Wagnera w Olsztynie

W dniach 29-31 lipca 2004 w Olsztynie odbywał się II Memoriał Huberta Jerzego Wagnera - najwięszy i najważniejszy turniej siatkarski w Polsce. W Memoriale wzięło udział aż 5 drużyn olimpijskich, a jednym ze sponsorów turnieju była firma KREISEL.

Więcej

EuroCup z firmą KREISEL

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w Portugalii przeszły do historii nie tylko jako impreza świetna pod względem sportowym, ale także jako wielkie wydarzenie medialne. W relacje z Euro 2004 włączył się także KREISEL, który był oficjalnym sponsorem programu EuroCup w TVN24.

Więcej

KREISEL na MP w Kolarstwie

W weekend 26-27 czerwca w Gorzowie odbywały się Mistrzostwa Polski w kolarstwie. W najważniejszym niedzielnym wyścigu o tytuł Mistrza Polski 2004 wystartowali nasi kolarze z zawodowej grupy PSB. Najlepszy z nich Daniel Czajkowski był dziewiąty. W tym samym dniu Mistrzem Białorusi 2004 został inny z naszych kolarzy - Jewgiennij Sobol. Gratulujemy!

Więcej

Zawody CSIO Poznań 2004

Od 10 do 13 czerwca na Hipodromie Wola w Poznaniu odbywały się 51. Międzynarodowe Oficjalne Zawody w Skokach przez Przeszkody CSIO Poznań. To największa impreza jeździecka roku 2004 w Polsce i jedna z większych w Europie. Jednym ze sponsorów 51. CSIO została firma KREISEL od kilku lat regularnie wspierająca najważniejsze imprezy sportowe w Polsce.

Więcej

KREISEL na "pucharowej" konferencji PZPN

1 czerwca w warszawskim hotelu Sheraton odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej. Głównym tematem konferencji były "rewolucyjne" zmiany w rozgrywkach Pucharu Polski. Współorganizatorem konferencji była firma KREISEL, sponsor tegorocznego finału PP rozmawiający z PZPN na temat wsparcia tych rozgrywek w następnych sezonach.

Więcej

Nowy "dom" Olimpijczyków

W poniedziałek 31 maja w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Kultury i Edukacji Olimpijskiej. W uroczystości, której przewodniczyli Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski, Przewodniczący MKOL Jacques Rogge i Prezes PKOL Stanisław Stefan Paszczyk, wzięli także udział przedstawiciele firmy KREISEL, sponsora polskich olimpijczyków

Więcej

Mistrzostwa Europy w kajakarstwie

W dniach 19-23 maja na torze regatowym Malta w Poznaniu odbywały się Mistrzostwa Europy w Kajakarstwie. Sponsorem tej międzynarodowej imprezy była firma KREISEL, która już tradycyjnie wspierała duże zawody kajakarskie.

Więcej

KREISEL sponsorem Finałów Pucharu Polski!

Juz w najbliższy wtorek w Poznaniu odbędzie się pierwszy mecz finałowy piłkarskiego Pucharu Polski pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa, a za dwa tygodnie, 1 czerwca w Warszawie rozegrany zostanie rewanż. Oficjalnym Sponsorem obu meczów jest firma KREISEL.

Więcej

Olimpijskie trofea pod patronatem KREISEL

W środę 19 maja w Archiwum Państwowym Warszawy odbyła się uroczysta inauguracja wystawy "Olimpijskie medale, dyplomy i nagrody honoru" podczas której prezentowane są cenne pamiątki związane z ruchem olimpijskim. Sponsorem wystawy jest firma KREISEL.

Więcej

KREISEL sponsorem walki Gołoty

Firma KREISEL jest sponsorem sobotniej transmisji z walki o Mistrzostwo Świata w Boksie Andrzeja Gołoty z Chrisem Byrdem. Transmisja z tego historycznego wydarzenia w nocy z soboty na niedzielę w telewizji TVN. Zapraszamy!!!

Więcej

KREISEL sponosrem zawodowych kolarzy

W środę 28 kwietnia w Warszawie odbyła się uroczysta prezentacja nowej polskiej zawodowej grupy kolarskiej - Grupy PSB. Jednym z trzech sponsorów głównych Grupy jest firma KREISEL.

Więcej

Wizyta trenera Janasa

9 kwietnia w siedzibie głównej KREISEL w Poznaniu gościem prezesa Szczepana Gawłowskiego był trener-selekcjoner narodowej kadry piłkarskiej Paweł Janas.

Więcej

KREISEL sponsorem Plebiscytu na Sportowca Wielkopolski

Firma KREISEL po raz kolejny była sponsorem największego sportowego konkursu w Wielkopolsce - Plebiscytu na Sportowca Wielkopolski organizowanego przez Gazetę Poznańską

Więcej

Wyróżnieni za sponsoring

Podczas tradycyjnego Balu Mistrzów Sportu 2004 w Hotelu Victoria w Warszawie wyróżniono najważniejszych sponsorów polskiego sportu. Statuetkę Mecenasa Polskiego Sportu otrzymał prezes firmy KREISEL Szczepan Gawłowski.

Więcej

KREISEL Mecenasem "Srebrnej Piłki Głosu"

Wyłącznym sponsorem tegorocznej XII edycji „Srebrnej Piłki” Głosu Wielkopolskiego była firma KREISEL, która zyskała status Mecenasa tego plebiscytu.

Więcej

Kibice wybierali - KREISEL sponsorował

Oficjalnym sponsorem 69. Edycji Plebiscytu na 10. Najlepszych Sportowców Polski był KREISEL Technika Budowlana. W największym polskim plebiscycie sportowym zwycięzcą został po raz trzeci z rzędu Adam Małysz.

Więcej

KREISEL na noworocznym spotkaniu rodziny olimpijskiej

KREISEL, znany sponsor polskiego sportu, po raz pierwszy uczestniczył w uroczystym noworocznym spotkaniu "rodziny olimpijskiej". Za kilka dni firma dołączy do grona sponsorów polskich olimpijczyków.

Więcej

KREISEL nadal z "Biało-Czerownymi"

KREISEL od 2000 roku jest oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski. 11 października 2004 umowa sponsoringowa została przedłużona o dwa kolejne lata do czerwca 2006 roku - czyli do Mistrzostw Świata w Niemczech. Tak więc KREISEL nadal gra z Biało-Czerwonymi!

Więcej

Ateny 2004 z firmą KREISEL

W niedzielę 29 sierpnia zakończyły się Igrzyska Olimpijskie Ateny 2004. Nasi olimpijczycy wspierani także przez firmę KREISEL przywiozą 10 medali. Za wszystkie medale, miejsca w czołówce i sportową walkę do samego końca dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Do zobaczenia w Pekinie 2008... a KREISEL już teraz zaprasza nieco wcześniej - na Zimowe Igrzyska do Turynu 2006!

Więcej

KREISEL wspiera polskich olimpijczyków

KREISEL, uznany sponsor polskiego sportu, będzie wspierał polskich olimpijczyków! Firma dołączyła do Polskiego Klubu Olimpijskiego i wspierać będzie naszych najlepszych sportowców w przygotowaniach i startach na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach 2004 i w Turynie 2006.

Więcej