Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Ateny 2004 z firmą KREISEL

 

W niedzielę 29 sierpnia zakończyły się Igrzyska Olimpijskie Ateny 2004. Nasi olimpijczycy wspierani także przez firmę KREISEL przywiozą 10 medali. Za wszystkie medale, miejsca w czołówce i sportową walkę do samego końca dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Do zobaczenia w Pekinie 2008... a KREISEL już teraz zaprasza nieco wcześniej - na Zimowe Igrzyska do Turynu 2006!

To już jest koniec! Igrzyska Olimpijskie Ateny 2004 zakończone. Dwa tygodnie zmagań ponad 10 tysięcy sportowców z 202 krajów, 300 rozdanych medali, setki tysięcy widzów na olimpijskich arenach i miliardy przed telewizorami – to najkrótsze, statystyczne podsumowanie tej gigantycznej imprezy. Podczas olimpijskich zmagań nasi sportowcy wywalczyli 10 medali – trzy złote (Otylia Jędrzejczak, Robert Korzeniowski i wioślarska dwójka Tomasz Kucharski i Robert Sycz), dwa srebrne (oba Otylia) i 5 brązowych (Sylwia Gruchała, Agata Wróbel, Anna Rogowska, Mateusz Kusznierewicz oraz kajakarki Aneta Pastuszka i Beata Sokołowska Kulesza). Dziękujemy i gratulujemy! Ale gratulujemy też tym wszystkim, którzy mieli wielkiego pecha w końcówkach wyścigów (kajakarze, wioślarze, pływacy) lub w końcówkach walk (judoka Robert Krawczyk, bokser Andrzej Rżany). Wielu uważa, że powinno być lepiej, ale cieszmy się z tego co mamy i pracujmy nad tym, by medali, tytułów i rekordów było więcej na następnych Igrzyskach – a te już za 4 lata w Pekinie (wcześniej, bo już w 2006 roku mamy Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Turynie).

KREISEL, sponsor polskich olimpijczyków wspierał naszych w przygotowaniach do Aten, ale to nie koniec. Będziemy z naszymi olimpijczykami także po Atenach, w przygotowaniach do Pekinu i Turynu, w treningach, startach i na zawodach. Wspieramy polski sport konsekwentnie od kilku lat (nie tylko poprzez okazjonalne telewizyjne reklamówki) i zamierzamy przy tym pozostać. Wszystko zgodnie z naszymi hasłami: „Buduj z nami dla Ciebie gramy” oraz „Zaprawa czyni Mistrza”!