Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

"Cud nad Wisłą" o Puchar KREISEL

 

XII Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Cud nad Wisłą"  to jeden z najważniejszych kolarskich klasyków w Polsce, który w tym roku odbywał się pod patronatem i o Puchar firmy KREISEL. Rozgrywany na trasie w okolicach Legionowa i Radzymina wyścig był popisem kolarzy z Grupy PSB, których sponsorem jest także firma KREISEL.

Wyścig "Cud nad Wisłą" to cykliczna impreza odbywająca się od 1991 roku w okolicach Warszawy dla upamiętnienia kolejnych rocznic Bitwy Warszawskiej. Tegoroczny wyścig rozgrywany był o Puchar firmy KREISEL, a puchar ten trafił w ręce zawodnika zawodowej grupy PSB... wspieranej także przez KREISEL! Zwycięzcą okazał się Marek Maciejewski, który na ostatniej pętli wokół Radzymina "urwał się" rywalom i w świetnym stylu samotnie finiszował. Co ciekawe, kolarze z Grupy PSB wygrali klasyfikację drużynową (a startowały jeszcze cztery inne silne ekipy kolarskie), a Daniel Czajkowski (także PSB) zwyciężył w kryterium na ulicach Legionowa. Gratulujemy i życzymy powodzenia na Tour de Pologne (już za  trzy tygodnie).

Po zakończeniu wyścigu odbyła się uroczystość wręczenia nagród, pucharów i dyplomów dla najlepszych zawodników, którą zaszczycili przedstawiciele władz samorządowych i państwowych. Jak podkreśla Krzysztof Baran, Dyrektor Marketingu KREISEL, "Cud nad Wisłą" to jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski, które powinno być zawsze pamiętane i uroczyście świętowane. "-Właśnie symbolika patriotyczna połączona z atrakcyjnym wydarzeniem sportowym skłoniła nas do objęcia patronatem XII Wyścigu "Cud nad Wisłą" - podsumował Dyrektor Baran po wręczeniu Pucharu KREISEL.

17.08.2004