Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

"Dzień Dobry Ateny" z firmą KREISEL

 

"Dzień Dobry Ateny" to ciekawy program poranny w TVP2 wprowadzający w atmosferę Igrzysk. Sponsorem głównym tego programu jest firma KREISEL, która jako członek Polskiego Klubu Olimpijskiego wspiera naszych olimpijczyków walczących o medale w Atenach i zachęca do oglądania ich zmagań w Telewizji.

Igrzyska Olimpijskie w Atenach to zdecydowanie największa impreza sportowa i medialna na świecie. W Telewizji Polskiej codziennie mamy ponad 17 godzin transmisji, a w "obsługę" Igrzysk zaangażowane są wszystkie trzy programy telewizji publicznej - TVP1, TVP2, TVP3. Ciekawą "odskocznię" od transmisji, relacji i podsumowań kolejnych dni zawodów, zaproponowała telewizyjna "Dwójka". Na antenie TVP2 codziennie w godzinach porannych (7.00 - 9.00) nadawany jest program "Dzień Dobry Ateny". To program nawiązujący formułą do popularnej "Kawy czy Herbaty", proponujący luźne rozmowy z gwiazdami sportu, estrady, czy polityki, wprowadzający w emocje i atmosferę Igrzysk Olimpijskich.

Jako sponsor tego programu i generalnie sponsor polskich olimpijczyków zapraszamy do "Dwójki" na "Dzień Dobry Ateny" i do kibicowania biało-czerwonym podczas całych Igrzysk.

16.08.2004