Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL Mecenasem "Srebrnej Piłki Głosu"

 

Wyłącznym sponsorem tegorocznej XII edycji „Srebrnej Piłki” Głosu Wielkopolskiego była firma KREISEL, która zyskała status Mecenasa tego plebiscytu.

Plebiscyt „Srebrna Piłka Głosu Wielkopolskiego” to jeden z największych plebiscytów sportowych w Polsce, a z pewnością czołowy plebiscyt piłkarski Wielkopolski. Co roku do redakcji Głosu przychodzi kilka, kilkanaście tysięcy głosów, z których wybierany jest najlepszy piłkarz naszego regionu. W tym roku zaszczytny tytuł Mecenasa "Srebrnej Piłki" Głosu zyskała firma KREISEL.

KREISEL, od lat wspierający polskich sportowców, nieprzypadkowo został Mecenasem XII Edycji „Srebrnej Piłki”. Jak podkreśla prezes KREISEL Szczepan Gawłowski, wsparcie tego znanego Plebiscytu ma dla firmy znaczenie prestiżowe i honorowe. „- Jako znany sponsor polskiego i wielkopolskiego sportu chcemy współuczestniczyć w ważnych dla kibiców i sportowców wydarzeniach” – podkreśla prezes Gawłowski. „- Jesteśmy firmą wielkopolską i jako Wielkopolanie zostaliśmy zaszczyceni propozycją redakcji ,,Głosu Wielkopolskiego' do aktywnego udziału w tym wydarzeniu i statusu Mecenasa w XII Edycji ,,Srebrnej Piłki Głosu'. Zgodziliśmy się bo chcemy wspierać polski sport i podobnie jak kibice sportowi chcemy być dumni z sukcesów wielkopolskich i polskich sportowców” – podsumował Szczepan Gawłowski.

Zwycięzcą Plebiscytu "Srebrna Piłka Głosu"2003 został zawodnik Groclinu Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski i reprezentacji Polski - Sebastian Mila. Gratulujemy!

15.01.2004