Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL "na Małyszu"

 

W weekend 4-5 września w Zakopanem odbyły się dwa konkursy cyklu Letniego Grand Prix w Skokach Narciarskich na pokrytej igielitem Wielkiej Krokwi. W najważniejszym konkursie indywidualnym zwyciężył oczywiście Adam Małysz, a tradycyjnie juz podczas zawodów w Zakopanem jednym ze sponsorów była firma KREISEL.

Mimo, że zima jeszcze dość daleko, to skoczkowie narciarscy nie próżnują. W dniach 4-5 września na pięknie odremontowanej zakopiańskiej Wielkiej Krokwi rozegrano prestiżowe zawody Letniego Grand Prix. Ku zaskoczeniu organizatorów konkurs wzbudził równie wielkie zainteresowanie publiczności co tradycyjne zimowe zawody Pucharu Świata. Na trybunach obiektu zasiadło ponad 35 tysięcy kibiców a na wszystkich drogach prowadzących do Krokwi zebrało się nawet do 50 tysięcy fanów. Wszystkich przciągnął będący znowu w świetnej formie Adam Małysz, który oczywiście nie zawiódł i z dużą przewagą zwyciężył sobotni konkurs indywidualny. W niedzielnym konkursie drużynowym najlepsi okazali się Norwegowie, a Polacy zajęli szóstą lokatę.

Tradycyjnie już od 4 lat KREISEL jest sponsorem zimowego Pucharu Świata w Zakopanem, tak więc i na Letniej GP nie mogło zabraknąć naszej firmy. Wielki sport, rzesze kibiców, miliony telewidzów - tam zawsze jest KREISEL!

10.09.2004