Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL na "pucharowej" konferencji PZPN

 

1 czerwca w warszawskim hotelu Sheraton odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej. Głównym tematem konferencji były "rewolucyjne" zmiany w rozgrywkach Pucharu Polski. Współorganizatorem konferencji była firma KREISEL, sponsor tegorocznego finału PP rozmawiający z PZPN na temat wsparcia tych rozgrywek w następnych sezonach.

Temat konferencji - zasadnicze zmiany w koncepcji rozgrywek o Puchar Polski - przyciągnął do sali konferencyjnej warszawskiego Sheratona liczną grupę ponad 40 dziennikarzy w tym aż 5 ekip telewizyjnych. Ze strony władz polskiej piłki obecni byli prezes Michał Listkiewicz, autor reformy PP Marcin Stefański z Departamentu Rozgrywek PZPN, Leszek Miklas - szef Ligi Polskiej oraz rzecznik PZPN Michał Kocięba. Poinformowali oni zebranych dziennikarzy o zmianach w PP (rozgrywki w grupach, premie za grę i zwycięstwa w Pucharze, inny kalendarz rozgrywek) oraz wyjaśnili ich powody (chęć uatrakcyjnienia rozgrywek, przyciągnięcia kibiców i sponsorów). Jednym z wymienianych przez PZPN potencjalnych sponsorów nowego Pucharu Polski jest firma KREISEL, której przedstawiciel uczestniczył w konferencji odpowiadając na pytania dziennikarzy.

"- Nie wykluczamy sponsorowania przyszłej edycji Pucharu Polski w zaprezentowanej właśnie nowej formule i od kilku tygodni prowadzimy na ten temat rozmowy z przedstawicielami piłkarskiej centrali. Puchar Polski w nowym kształcie ma szanse stać się jedną z największych, najważniejszych i najpopularniejszych ogólnopolskich imprez sportowych - a wsparcie takich właśnie wydarzeń jest podstawą naszej strategii marketingu sportowego" - podsumował Jarosław Muczek, Specjalista ds. Public Relations KREISEL podczas warszawskiej konferencji.

Szczegóły zmian w PP - patrz strony PZPN

14.06.2004