Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL nadal z "Biało-Czerownymi"

 

KREISEL od 2000 roku jest oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski. 11 października 2004 umowa sponsoringowa została przedłużona o dwa kolejne lata do czerwca 2006 roku - czyli do Mistrzostw Świata w Niemczech. Tak więc KREISEL nadal gra z Biało-Czerwonymi!

"Buduj z nami dla Ciebie gramy" - to najważniejsze sportowe hasło firmy KREISEL związane z polską reprezentacją piłkarską, które powstało przed Mistrzostwami Świata w Korei/Japonii. I jak się okazuje - budujemy dalej i gramy dalej aż do następnych Mistrzostw! Umowa zgodnie z którą KREISEL jest oficjalnym sponsorem naszej reprezentacji wygasła w tym roku, ale 11 października została uroczyście przedłużona na kolejne 2 lata do Mistrzostw Świata Niemcy 2006. Mamy nadzieję, że nasi piłkarze awansują do tej imprezy, a my - sponsorzy i kibice przeżyjemy jeszcze wiele wzruszeń związanych z polskimi piłkarzami.  Warto dodać, że inny „sportowy” slogan firmy KREISEL brzmi „Zaprawa czyni mistrza”, dlatego mamy nadzieję, że nasze wsparcie pomoże polskim piłkarzom w awansie do Mistrzostw Świata 2006, a może nawet w walce o „mistrzowskie” miejsca na tej imprezie.

Na koniec kilka szczegółów „technicznych” umowy KREISEL-SportFive-PZPN. W myśl nowej, przedłużonej umowy KREISEL otrzymuje status „Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski” i może wykorzystywać logo reprezentacji na wszelkich własnych produktach. Logo KREISEL obecne będzie na stadionowych bandach podczas wszystkich oficjalnych (eliminacyjnych i towarzyskich) meczy międzypaństwowych naszej reprezentacji zarówno w kraju, jak i zagranicą. Ponadto logotyp KREISEL będzie umieszczany na biletach na mecze reprezentacyjne oraz na stronie internetowej i w oficjalnych wydawnictwach PZPN. Umowa, podobnie jak poprzednia z 2000 roku (przedłużana w 2002) zawiera opcję przedłużenia na kolejne lata po czerwcu 2006 roku.