Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL sponsorem Dni Marketingu Sportowego

 

W dniach 24-26 listopada 2004 w Poznaniu odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dni Marketingu Sportowego". Gośćmi konferencji byli m.in. Otylia Jędrzejczak, Czesław Lang, Krzysztof Hołowczyc, Sylwia Gruchała, Mariusz Pudzianowski, a także wielu innych byłych i obecnych mistrzów sportu. Sponsorem konferencji, już po raz trzeci z rzędu była firma KREISEL.

"Dni Marketingu Sportowego" to najważniejsza konferencja z zakresu marketingu sportowego w Polsce. Corocznie gromadzi na poznańskiej Akademii Ekonomicznej liczne grono najpopularniejszych polskich sportowców, przedstawicieli sponsorów, związków sportowych, władz i najwybitniejszych specjalistów z zakresu promowania marki poprzez sport w Polsce i w Europie. Podobnie jak w poprzednich dwóch edycjach sponsorem konferencji DMS 2004 była firma KREISEL, która tym razem aktywnie włączyła się w program konferencji. W piątek 26 listopada prelekcję na temat: "Marketing sportowy w praktyce - KREISEL sponsorem polskiego sportu. Relacje sponsor - sponsorowany w praktyce" - wygłosił Dyrektor Marketingu KREISEL Krzysztof Baran.

Podsumowanie konferencji, zdjęcia, wystąpienia i wiele innych ciekawych materiałów znaleźć można na oficjalnej stronie konferencji DMS 2004.

26.11.2004