Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL sponsorem Finałów Pucharu Polski!

 

Juz w najbliższy wtorek w Poznaniu odbędzie się pierwszy mecz finałowy piłkarskiego Pucharu Polski pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa, a za dwa tygodnie, 1 czerwca w Warszawie rozegrany zostanie rewanż. Oficjalnym Sponsorem obu meczów jest firma KREISEL.

KREISEL, znany sponsor polskiego sportu jest tradycyjnie przy największych i najważniejszych wydarzeniach sportowych dla polskich kibiców. Takim wydarzeniem będzie z całą pewnością finałowy dwumecz o Puchar Polski pomiędzy Lechem Poznań, a Legią Warszawa. Mecz tych dwóch klubów to prawdziwe klasyki polskiego futbolu gwarantujące wielkie emocje, wspaniałe widowiska sportowe i ogromną frekwencję na stadionach. A jeżeli stawką jest Puchar Polski - to juz możemy być pewni niezapomnianych wrażeń.

Zainteresowanie meczem jest ogromne. W Poznaniu nie ma już szans na bilety (wykupiono 30 000 - komplet!), w Warszawie będzie podobnie, ale widzowie, którzy nie wejdą na stadion mają szansę obejrzeć oba mecze w TVP3 na żywo! Zapraszamy na stadiony i na relację w TVP3, naprawdę warto. Życzymy sportowych emocji!

... i Puchar Polski trafił do Lecha Poznań. Po emocjonującym dwumeczu (w Poznaniu 2:0 dla Lecha, w Warszawie 1:0 dla Legii) zdobywcą Pucharu Polski 2004 został Lech poznań. Gratulujemy!

13.05.2004