Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL wspiera polskich olimpijczyków

 

KREISEL, uznany sponsor polskiego sportu, będzie wspierał polskich olimpijczyków! Firma dołączyła do Polskiego Klubu Olimpijskiego i wspierać będzie naszych najlepszych sportowców w przygotowaniach i startach na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach 2004 i w Turynie 2006.

W sobotę 10 stycznia 2004 roku w Hotelu Victoria odbyło się uroczyste podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy Polskim Komitetem Olimpijskim a firmą KREISEL. Zgodnie z umową KREISEL będzie wspierać polskich olimpijczyków w przygotowaniach i startach na Igrzyskach w Atenach 2004 oraz Zimowej Olimpiadzie w Turynie w 2006 roku. W związku z podpisaniem umowy KREISEL otrzymał status Członka Polskiego Klubu Olimpijskiego i dołączył do elitarnego klubu firm wspierających polskich olimpijczyków.

„- Z wielką radością witamy w rodzinie olimpijskiej firmę KREISEL, firmę, która nie od dziś znana jest ze swego dużego zaangażowania we wspieranie polskiego sportu” – podkreślił Stanisław Stefan Paszczyk, prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Prezes Zarządu KREISEL Szczepan Gawłowski zaznaczył, że wejście do Klubu Olimpijskiego jest dla prowadzonej przez niego firmy wielkim zaszczytem i ważnym zobowiązaniem. „- Od lat angażujemy się we wspieranie rodzimych sportowców w różnych dyscyplinach, teraz natomiast wchodzimy do największej sportowej rodziny – rodziny olimpijskiej. Jako znany sponsor sportu chcemy współuczestniczyć w ważnych dla kibiców i sportowców wydarzeniach, a najważniejszym wydarzeniem dla każdego sportowca są właśnie Igrzyska Olimpijskie” – podsumował prezes firmy KREISEL. Na zdjęciu powyżej uroczystość podpisania umowy olimpijskiej.

201.01.2004