Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Kibice wybierali - KREISEL sponsorował

 

Oficjalnym sponsorem 69. Edycji Plebiscytu na 10. Najlepszych Sportowców Polski był KREISEL Technika Budowlana. W największym polskim plebiscycie sportowym zwycięzcą został po raz trzeci z rzędu Adam Małysz.

Przez dwa ostatnie miesiące 2003 roku odbywało się głosowanie na najlepszych polskich sportowców 2003 roku w najstarszym i największym w Polsce plebiscycie Przeglądu Sportowego. Obecna Edycja była już 69. w historii tego prestiżowego Plebiscytu, a obok Przeglądu Sportowego, głównymi patronami medialnymi głosowania były redakcje Tempa i TVP1.

Oficjalnym sponsorem plebiscytu był KREISEL Technika Budowlana. Firma, która od ponad 6 lat aktywnie wspiera polski sport, tym razem objęła sponsoringiem najwieksze "podsumowanie" roku dla polskiego sportu. Wybór 10 najlepszych sportowców w naszym kraju przez tysiące polskich kibiców, tradycyjny Bal Mistrzów Sportu, cenne nagrody i prestiż związany z tym plebiscytem to argumenty dla których KREISEL zdecydował się na wsparcie 69. Plebiscytu.

Jesteśmy z polskimi sportowcami i wspieramy najlepszych! ... a ci najlepsi w 69. Plebiscycie to: 1. Adam Małysz (po raz trzeci z rzędu najlepszy polski sportowiec); 2. Otylia Jędrzejczak; 3. Robert Korzeniowski, a dalsze miejsca zajęli w kolejności: Małgorzata Glinka; Sylwia Gruchała, Dariusz Jabłoński; Dariusz Michalczewski; Paweł Baraszkiewicz i Daniel Jedraszko; Mariusz Pudzianowski; Anna Szafraniec. GRATULUJEMY!

12.01.2004