Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Wizyta trenera Janasa

 

9 kwietnia w siedzibie głównej KREISEL w Poznaniu gościem prezesa Szczepana Gawłowskiego był trener-selekcjoner narodowej kadry piłkarskiej Paweł Janas.

Paweł Janas jest selekcjonerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej od 20 grudnia 2002 roku. Mimo niepowodzenia w Eliminacjach do Mistrzostw Europy w Portugalii 2004, Janas nie zaprzestał pracy z kadrą i ostatnio doprowadził ją do serii 7 zwycięstw z rzędu. Teraz przed trenerem Janasem najważniejszy egzamin - Eliminacje do Mistrzostw Świata Niemcy 2006, w których Polska zmierzy się m.in. z Anglią, Walią i Austrią.

Mieszkający w Wielkopolsce trener znalazł w ubiegły piątek czas na wizytę u czołowego sponsora polskiego i wielkopolskiego sportu - w poznańskiej firmie KREISEL. Podczas wizyty w firmie, trener Janas spotkał się z Prezesem Zarządu KREISEL Szczepanem Gawłowskim. Rozmowa toczyła się głównie wokół tematów sportowych, gdyż jak wiadomo, firma KREISEL, od lat wspierająca polski sport, jest także już od 4 lat oficjalnym sponsorem polskiej reprezentacji piłkarskiej.

15.04.2004