Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Wyróżnieni za sponsoring

 

Podczas tradycyjnego Balu Mistrzów Sportu 2004 w Hotelu Victoria w Warszawie wyróżniono najważniejszych sponsorów polskiego sportu. Statuetkę Mecenasa Polskiego Sportu otrzymał prezes firmy KREISEL Szczepan Gawłowski.

KREISEL wspiera polski sport już od ponad 7 lat. Najpierw był to tytularny sponsoring zespołu Lech-Kreisel Poznań, a później liczne wydarzenia i imprezy sportowe o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim (gale bokserskie, imprezy żużlowe, mecze ligowe w koszykówce, siatkówce i hokeju na lodzie, Mistrzostwa Świata w Kajakarstwie na poznańskiej Malcie, Motorowodne Mistrzostwa Świata Formuły 1, 60. Tour de Pologne, największy wyścig kolarski w Polsce oraz w latach 2001-2004 Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem). Od 2000 roku firma jest Oficjalnym Sponsorem Piłkarskich Reprezentacji Polski. Te wszystkie działania nie mogły pozostać niezauważone.

10 stycznia 2004 roku podczas tradycyjnego Balu Mistrzów Sportu prezes KREISEL Szczepan Gawłowski otrzymał z rąk władz Przeglądu Sportowego statuetkę Mecenasa Polskiego Sportu 2003. Znaleźliśmy się w gronie 10 firm, największych sponsorów polskiego sportu. Jak podkreśla prezes Gawłowski: "- Nagroda Mecenasa Polskiego Sportu jest dla nas ważnym i miłym wyróżnieniem, ale także czynnikiem mobilzującym do dalszego aktywnego wspieranie naszych sportowców".

13.01.2004