Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2005

 

CSI-W Poznań – jeździectwo z KREISEL

Jeździectwo i zawody w skokach przez przeszkody są coraz popularniejsze w naszym kraju...

Więcej

Polacy poznali rywali w MŚ

Niemcy, Ekwador i Kostaryka – to rywale naszej reprezentacji w grupie A Mistrzostw Świata w piłce nożnej rozgrywanych w 2006 roku na stadionach Niemiec...

Więcej

Marketing "od kuchni"

W dniach 23-25 listopada na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu odbyły się IV Dni Marketingu Sportowego 2005. Jest to najważniejsza i największa ogólnopolska konferencja...

Więcej

Piłkarze zagrają w MŚ 2006!

I udało się! Po raz drugi z rzędu polscy piłkarze zagrają w najważniejszej sportowej imprezie na świecie - Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Na przyszłoroczny mundial do Niemiec nasza reprezentacja pojedzie...

Więcej

Piłkarze bardzo blisko MŚ!

Po zwycięstwach 3-2 nad Austrią i 1-0 nad Walią w meczach eliminacyjnych do MŚ w Niemczech reprezentacja Polski jest dosłownie o krok od awansu do tej imprezy.

Więcej

Biało-Czerwoni przed wielką szansą

Gorący początek września czeka piłkarzy i kibiców reprezentacji Polski. Po zwycięskim meczu w sobotę z Austrią w Chorzowie, w środę Biało-Czerwoni zmierzą się z Walią w Warszawie...

Więcej

Polscy siatkarze w Mistrzostwach Świata!

W weekend 15-17 lipca polscy siatkarze odnieśli największy sukces za kadencji nowego trenera Raula Lozano - awansowali do Mistrzostw Świata Japonia 2006. Stało się tak po zajęciu przez biało-czerwonych II miejsca w turnieju eliminacyjnym w Rzeszowie. Gratulujemy!

Więcej

Biało-Czerwoni walczą o MŚ!

Już w najbliższy weekend 15-17 lipca reprezentacja polskich siatkarzy grać będzie w najważniejszym turnieju w tym roku - w walce o awans do Mistrzostw Świata. Turniej eliminacyjny odbędzie się w Rzeszowie, a jednym ze sponsorów jest firma KREISEL.

Więcej

Gratulujemy Biało-Czerwonym!

W sobotę 4 czerwca polski sport odniósł dwa ważne zwycięstwa. W meczu eliminacyjnym do MŚ w Niemczech 2006 polscy piłkarze wygrali z Azerbejdżanem 3:0 i zostali liderem swojej grupy eliminacyjnej.

Więcej

Zapraszamy na Ligę Światową!

W piatek i sobotę (27 i 28 maja) zwycięskimi meczami z Argentyną w Bydgoszczy polscy siatkarze rozpoczęli tegoroczną edycję prestiżowej Ligi Światowej. I jak przystało na wielkie wydarzenie sportowe - jednym ze sponsorów telewizyjnych transmisji z tych zawodów jest sponsor polskiego sportu - KREISEL.

Więcej

XVI Światowe Igrzyska Salezjańskie

W długi majowy weekend (29.04-03.05) w Warszawie odbyły się XVI Światowe Igrzyska Salezjańskie, duża impreza sportowa dla młodych sportowców z całego świata. Jednym ze sponsorów Igrzysk był KREISEL, partner polskiego sportu.

Więcej

Brawo Biało-Czerwoni!

W wielkanocną sobotę wszyscy kibice, sponsorzy i sympatycy polskiego sportu mieli dodatkowe powody do świętowania. Reprezentacja polskich piłkarzy walcząca o awans do MŚ Niemcy 2006 rozgromiła bowiem w Warszawie Azerbejdżan aż 8:0... a trzy dni później pokonała Irlandię 1:0. Gratulujemy i czekamy na dalsze zwycięstwa!

Więcej

KREISEL na Małyszu

W weekend 29-30 stycznia na Wielkiej Krokwi w Zakopanem odbyła się największa impreza sportowa w Polsce - dwa konkursy Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. Jednym ze sponsorów tego wielkiego święta polskiego sportu była już po raz czwarty z rzędu firma KREISEL.

Więcej

Srebrna Piłka Głosu 2004

Już po raz drugi z rzędu KREISEL był Mecenasem Plebiscytu na Najlepszego Piłkarza Wielkopolski - Srebrna Piłka Głosu 2005. Plebiscyt ten, będący jednym z największych piłkarskich podsumowań roku 2004 w Polsce, zwyciężył zawodnik AMIKI Wronki Jacek Dembiński.

Więcej

Gala i Bal Mistrzów Sportu

W sobotę 8 stycznia w Warszawie odbył się finał jubileuszowego 70. Plebiscytu na 10. Najlepszych Sportowców Polski 2004 roku. To tradycyjnie najważniejszy i największy plebiscyt sportowy w Polsce...

Więcej