Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Biało-Czerwoni przed wielką szansą

 

Gorący początek września czeka piłkarzy i kibiców reprezentacji Polski. Po zwycięskim meczu w sobotę z Austrią w Chorzowie, w środę Biało-Czerwoni zmierzą się z Walią w Warszawie. Stawką - awans do MŚ w Niemczech 2006, który w przypadku zwycięstwa w spotkaniu z Walią stanie się bardzo bliski! Trzymajcie kciuki za Polaków!

W sobotę na Stadionie Śląskim w Chorzowie nasi piłkarze po świetnym początku i dramatycznej końcówce pokonali Austrię 3-2 i zrobili pierwszy krok w kierunku MŚ w piłce nożnej. Ale mecz w Chorzowie, to nie wszystko. Już w najbliższą środę w Warszawie w kolejnym meczu eliminacyjnym nasi piłkarze zmierzą się z reprezentacją Walii, którą także pokonaliśmy na wyjeździe (3-2 w Cardiff). Po ewentualnym triumfie nad Walią Polska może być nawet pewna awansu do przyszłorocznych MŚ w Niemczech! Do rozegrania pozostanie już wtedy tylko jeden ostatni mecz - wyjazdowy hit z Anglią w Manchesterze.

W obu meczach widoczny jest oficjalny sponsor polskich piłkarzy - KREISEL. Trzymamy kciuki za Biało-Czerwonych - trzymajcie z nami!

30.08.2005