Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Brawo Biało-Czerwoni!

 

W wielkanocną sobotę wszyscy kibice, sponsorzy i sympatycy  polskiego sportu mieli dodatkowe powody do świętowania. Reprezentacja polskich piłkarzy walcząca o awans do MŚ Niemcy 2006 rozgromiła bowiem w Warszawie Azerbejdżan aż 8:0... a trzy dni później pokonała Irlandię 1:0. Gratulujemy i czekamy na dalsze zwycięstwa!

8:0 to wynik niespotykany już obecnie na światowych stadionach, a tym bardziej w Europie, gdzie rywalizacja w eliminacjach do kolejnych MŚ i ME jest najczęściej bardzo zacięta. Nawet uznanym i silnym kadrom zdarzają się potknięcia z zespołami teoretycznie dużo słabszymi. Dlatego tym wyżej warto ocenić wynik jaki Biało-Czerwoni uzyskali w sobotni wieczór z reprezentacją Azerbejdżanu. Liczą się oczywiście 3 punkty (w walce o awans do MŚ), ale styl w jakim nasi piłkarze ostatnio grają też napawa optymizmem. Warto zaznaczyć, że reprezentacja Polski w ostatnich trzech meczach zdobyła komplet punktów, strzeliła 15 bramek tracąc zaledwie 3!

Nasi piłkarze nie spoczęli na laurach i już 4 dni później pokonali Iralndię 1:0, uzyskując w dwóch meczach 6 punktów, umacniając się w czołówce naszej grupy eliminacyjnej i znacznie przybliżając się do upragnionego awansu do MŚ w Niemczech 2006. KREISEL, sponsor polskich reprezentacji piłkarskich trzyma kciuki za Biało-Czerwonych - trzymajcie z nami!

29.03.2005