Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Gala i Bal Mistrzów Sportu

 

W sobotę 8 stycznia w Warszawie odbył się finał jubileuszowego 70. Plebiscytu na 10. Najlepszych Sportowców Polski 2004 roku. To tradycyjnie najważniejszy i największy plebiscyt sportowy w Polsce, a już po raz kolejny sponsorem tego wydarzenia była firma KREISEL, partner polskiego sportu.

Finałem 70. Plebiscytu na 10. Najlepszych Sportowców Polski 2004 roku była wielka i uroczysta Gala Mistrzów Sportu, która odbyła się 8 stycznia w Sali Kongresowej w Warszawie. Podczas Gali ogłoszone zostały wyniki plebiscytu, które powstały po przeliczeniu milionów wysłanych przez kibiców kuponów i sms-ów. Po Gali odbył się również tradycyjny Bal Mistrzów Sportu, który tym razem po raz pierwszy gościł w Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Po trzyletniej dominacji Adama Małysza w Plebiscycie na 10. Najlepszych Sportowców Roku, tym razem zwyciężyła nasza multimedialistka z Aten Otylia Jędrzejczak, przed Robertem Korzeniowskim i dwójką wioślarzy Tomaszem Kucharski i Robertem Syczem. Podium nie jest zaskoczeniem - cała czwórka to złoci medaliści z Aten. Dalsze miejsca zajęli: 4. Sylwia Gruchała (szermierka), 5. Adam Małysz (skoki narciarskie), 6. Anna Rogowska (lekkoatletyka), 7. Agata Wróbel (ciężary), 8. Mateusz Kusznierewicz (żeglarstwo), 9. Jacek Krzynówek (piłka nożna) i 10. Tomasz Sikora (biathlon). Gratulujemy i zyczymy sukcersów w 2005!