Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL na Małyszu

 

W weekend 29-30 stycznia na Wielkiej Krokwi w Zakopanem odbyła się największa impreza sportowa w Polsce - dwa konkursy Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. Jednym ze sponsorów tego wielkiego święta polskiego sportu była już po raz czwarty z rzędu firma KREISEL.

Od Pucharu Świata w Zakopanem w roku 2002 KREISEL corocznie jest sponsorem zakopiańskich skoków, konkursów, które od kilku lat nie mają sobie równych w świecie. Także i w tym roku impreza była pod każdym względem wyjątkowa. Ponad 30 000 widzów na Krokwi, przynajmniej dwa razy tyle w okolicach skoczni śledzacych zawody na telebimach, prawie 10 milionów przed telewizorami - to wszystko przemawia za tym, że Puchar Świata w Zakopanem to największa impreza sportowa w Polsce.

A, że firma KREISEL od lat jest przy każdej wielkiej imprezie sportowej, to i w tym roku nie mogło zabraknąć jej w Zakopanem. A tegoroczne skoki były jeszcze z jednego powodu wyjątkowe - w obu konkursach najlepszy okazał się nasz potrójny mistrz świata - Adam Małysz! Gratulujemy i do zobaczenia w Zakopanem za rok... albo w okolicach września, kiedy to być może odbędzie się letnia Grand Prix na Wielkiej Krokwi.

22.02.2005