Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Piłkarze bardzo blisko MŚ!

 

Po zwycięstwach 3-2 nad Austrią i 1-0 nad Walią w meczach eliminacyjnych do MŚ w Niemczech reprezentacja Polski jest dosłownie o krok od awansu do tej imprezy. Już teraz możemy być pewni gry w barażach, a bardzo prawdopodobny jest również awans bezpośredni. Wszelkie rozstrzygnięcia zapadną na początku października, tak więc czekajmy i trzymajmy kciuki!

Ostatnie dwa zwycięstwa z Austrią i Walią przedłużyły serię triumfów Biało-Czerwonych do 7 i dały naszym piłkarzom pozycję lidera w naszej grupie eliminacyjnej i pewność gry w barażach o MŚ. Ale to nie wszystko. Polacy stoją zaledwie o mały krok od bezpośredniego awansu do przyszłorocznego Mundialu. Ten awans może być pewny już 8 października, kiedy to w kilku meczach innych drużyn padną korzystne dla nas rezultaty (np. Czesi zremisują bądź przegrają z Holandią, punkty stracą Chorwaci, itp). A ponadto na koniec eliminacji gramy wielki mecz z Anglią w Manchesterze i już dziś wiadomo, że zaledwie punkt (remis) w tym meczu da nam przepustkę do gry na niemieckich stadionach w czerwcu 2006.

Tak więc poczekajmy do października i trzymajmy juz powoli kciuki za Biało-Czerwonych! A jeszcze przy okazji wielkie gratulacje dla naszych piłkarzy za ostatnie mecze z Austrią i Walią. Wracając jeszcze krótko do obu meczy, to z Austrią wygraliśmy 3-2, po wspaniałej grze w I połowie i bardzo nerwowej, ale szczęśliwej końcówce. Bramki zdobyli Euzebiusz Smolarek, Kamil Kosowski i Maciej Żurawski. Z Walią z kolei wygraliśmy 1-0 po bramce niezawodnego Macieja Żurawskiego.

KREISEL - sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski gratuluje i życzy drużynie Pawła Janasa wspaniałej gry i sukcesu w meczu z Anglią 12 października!

05.09.2005