Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Piłkarze zagrają w MŚ 2006!

 

I udało się! Po raz drugi z rzędu polscy piłkarze zagrają w najważniejszej sportowej imprezie na świecie - Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Na przyszłoroczny mundial do Niemiec nasza reprezentacja pojedzie po tym, jak zajęła w swej grupie eliminacyjnej II miejsce tuż za faworyzowanymi Anglikami, ale z wielką przewagą nad resztą zespołów. Gratulujemy i już teraz trzymamy kciuki za Biało-Czerwonych na MŚ 2006!

10 meczy, 8 zwycięstw i 2 porażki - to świetny i trzeba przyznać bardzo bezkompromisowy bilans naszej narodowej reprezentacji w Eliminacjach MŚ Niemcy 2006. Poza meczami z Anglią wygraliśmy wszyskie mecze u siebie i na wyjeździe, a ze średnią blisko 3 bramek na mecz byliśmy jedną z najskuteczniejszych drużyn w Europie. Teraz naszych piłkarzy czeka reprezentacyjny odpoczynek (najbliższe mecze towarzyskie odbędą się jeszcze w tym roku, ale terminy nie są na razie znane), a już 9 grudnia najważniejszy dzień - losowanie grup Mistrzostw Świata w Niemczech.

Mistrzostwa Świata rozpoczną się 9 czerwca 2006 roku meczem inauguracyjnym w Monachium, a zakończą się 9 lipca wielkim finałem w Berlinie. Mamy nadzieję, że tym razem nasi piłkarze powalczą dłużej niż tylko w grupach i dostarczą nam niezapomnianych emocji. A że Niemcy blisko (najbliższe stadiony są naprawde niedaleko od Polski - np. Berlin, Lipsk), to polscy kibice już mogą szykować się na wyprawę na MŚ.

KREISEL - oficjalny sponsor piłkarskich reprezentacji Polski GRATULUJE Biało-Czerwonym awansu, życzy udanego losowania i trzyma kciuki za występ w Mistrzostwach Świata!

13.10.2005