Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Polacy poznali rywali w MŚ

 

Niemcy, Ekwador i Kostaryka – to rywale naszej reprezentacji w grupie A Mistrzostw Świata w piłce nożnej rozgrywanych w 2006 roku na stadionach Niemiec. Jeżeli uda się przejść choćby dwóch rywali, to w następnej fazie możemy powtórzyć… mecz z Anglią, ale najpierw zobaczmy co czeka nas wcześniej.

9 grudnia 2005 roku w Lipsku odbyło się losowanie grup eliminacyjnych Finałów Mistrzostw Świata Niemcy 2006. Los nie był złośliwy dla Biało-Czerwonych i dał naszym piłkarzom rywali, których na pewno można pokonać. Oczywiście faworytem są gospodarze mundialu Niemcy z którymi nie wygraliśmy jeszcze nigdy, ale zespoły Ekwadoru i Kostaryki są na pewno w zasięgu polskich piłkarzy.

Zanim rozlegnie się pierwszy gwizdek MŚ 2006 (będzie to 9 czerwca w Monachium), nasi kadrowicze mają jeszcze do rozegrania przynajmniej 4 oficjalne mecze, w tym minimum 2 w Polsce. Terminy i rywali będziemy poznawać w najbliższym czasie, a my poinformujemy o tym na stronie internetowej KREISEL.

KREISEL – sponsor Biało-Czerwonych już dziś trzyma kciuki za naszych piłkarzy i życzy im dobrego i spokojnego przygotowania do najważniejszego imprezy w światowej piłce nożnej, a może nawet w całym światowym sporcie! Powodzenia!

14.12.2005