Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Srebrna Piłka Głosu 2004

 

Już po raz drugi z rzędu KREISEL był Mecenasem Plebiscytu na Najlepszego Piłkarza Wielkopolski - Srebrna Piłka Głosu 2005. Plebiscyt ten, będący  jednym z największych piłkarskich podsumowań roku 2004 w Polsce, zwyciężył zawodnik AMIKI Wronki Jacek Dembiński.

W ubiegłym roku KREISEL, partner polskiego sportu został po raz pierwszy Mecenasem Srebrnej Piłki Głosu, plebiscytu na najlepszego piłkarza regionu organizowanego przez redakcję Głosu Wielkopolskiego i Wielkopolski Dom Mediowy. Także i w tegorocznej - XIII Edycji Srebrnej Piłki, firma aktywnie włączyła się w sponsorowanie plebiscytu. W czwartek 6 stycznia w Pałacu Działyńskich w Poznaniu odbyła się uroczyste podsumowanie XIII Plebiscytu i uhonorowanie jego zwycięzcy - Jacka Dembińskiego. Zawodnik wronieckiej AMIKI okazał się zdecydowanie najlepszy w przekroju całego sezonu i zasłużenie triumfował w głosowaniu wielkopolskich kibiców.

Nagrodę laureatowi wręczał Dyrektor Marketingu KREISEL Krzysztof Baran. "- Bez kibiców współczesny sport nie ma sensu. Kibice lubią decydować i wybierać swoich idoli, a my chcemy dostarczać im nie tylko wzruszeń i emocji związanych z  zawodami sportowymi i kibicowaniem naszym sportowcom, ale także umożliwić głosowanie na nich. Stąd nasza obecność przy  poprzedniej i obecnej Edycji Srebrnej Piłki Głosu Wielkopolskiego" - podkreślił Dyrektor Baran.

20.01.2005