Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Zapraszamy na Ligę Światową!

 

W piatek i sobotę (27 i 28 maja) zwycięskimi meczami z Argentyną w Bydgoszczy polscy siatkarze rozpoczęli tegoroczną edycję prestiżowej Ligi Światowej. I jak przystało na wielkie wydarzenie sportowe - jednym ze sponsorów telewizyjnych transmisji z tych zawodów jest sponsor polskiego sportu - KREISEL.

W tegorocznej Lidze Światowej nasi reprezentanci zagrają z trzema rywalami w fazie grupowej tych rozgrywek. Na początek - w weekend 27 i 28 maja w Bydgoszczy w Hali Łuczniczka polscy siatkarze zmierzyli się z bardzo silną reprezentacją Argentyny. W następny weekend Polacy zagrają w Łodzi z Grecją (3 i 4 czerwca), a ostatnimi meczami w Polsce będą rozgrywane 24 i 25 czerwca w Katowicach mecze z Serbią i Czarnogórą.

Wszystkie mecze zapowiadają się na wielkie siatkarskie wydarzenia, bilety "idą jak woda" (na Bydgoszcz i Łódź zabrakło miejsc!), a duże zainteresowanie budzą w tej sytuacji także transmisje telewizyjne. Wszystkie mecze na żywo pokaże Telewizja Polska (w kanałach TVP1 lub TVP3), a sponsorem tych transmisji została firma KREISEL! W ten sposób chcemy być z wszystkimi polskimi kibicami i razem z nimi wspierać polskich siatkarzy. Trzymamy kciuki za Biało-Czerwonych - trzymajcie z nami!

Z ostatniej chwili: Nasi siatkarze dwukrotnie pokonali Argentyńczyków 3:1 i 3:1 i w najbliższy weekend zmierzą się z Grecją (aktualnym liderem grupy). Mecze odbęda się w Łodzi i... w TVP (w piątek o 19.00 w TVP 3 i w sobotę o 15.00 w TVP1). Zapraszamy!

25.05.2005