Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Biało-Czerwoni grają o wszystko!

 

Po słabym początku Eliminacji Mistrzostw Europy Euro 2008 polscy piłkarze stają przed 2 meczami "o wszystko". Są to spotkania z Kazachstanem na wyjeździe oraz z Portugalią w Chorzowie. W tych meczach Polacy muszą zdobyć kilka punktów by w ogóle liczyć się jeszcze w wyścigu o Euro 2008. Tak więc... trzymajmy kciuki!

Sensacyjna porażka z Finlandią w Bydgoszczy na rozpoczęcie Eliminacji ME (1:3) oraz tylko remis z Serbią w Warszawie (1:1) postawiły naszych reprezentacyjnych piłkarzy w trudnej sytuacji przed dwoma październikowymi meczami eliminacyjnymi. Aby "pozostać w grze" o ME 2008, Biało-Czerwoni muszą wygrać minimum jeden z tych meczy, ale idealnie byłoby zdobyć... 6 punktów. Stanie się tak, kiedy nasi pokonają w sobotę 7 października Kazachstan na wyjeździe, a 11 października w środę na Stadionie Śląskim w Chorzowie wygrają z Portugalią. Zadanie to niezywkle ciężkie, jako, że Kazachstan niedawno zremisował z Belgią na wyjeździe, a jest to drużyna niewygodna zwłaszcza u siebie. A Portugalia? To aktualny Wicemistrz Europy i IV drużyna świata... a to najlepszy dowód jak silny jest nasz środowy rywal!

Czy podopieczni Leo Beenhakkera potrafią wygrać oba, lub przynajmniej jeden mecz? Na pewno tak, a skoro, jako to mówią kibice: "nadzieja umiera ostatnia", to wspierajmy i dopingujmy Biało-Czerwonym. KREISEL, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski trzyma kciuki - trzymajcie z nami!

Z ostatniej chwili:

W sobotę 7 października Polska pokonała Kazachstan 1:0 (bramka Ebi Smolarek), ale to czego nasi piłkarze dokonali w środowy wieczór 11 października w Chorzowie przejdzie do historii polskiej piłki. Biało-Czerwoni po wspaniałym meczu pokonali Portugalię 2:1 (obie bramki Smolarek!) i pokazali, że można i warto na nich stawiać jeszcze w tych eliminacjach do Euro 2008. Gratulujemy i trzymamy kciuki już za miesiąc 15 listopada w meczu wyjazdowym z Belgią.

06.10.2006