Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Cud w Chorzowie!

 

Czwarta drużyna Świata na kolanach! Po fenomenalnym meczu Biało-Czerwoni pokonali Portugalię 2:1 i pokazali, że pod wodzą Leo Beenhakkera są groźni dla wszystkich! Następny mecz już za miesiąc z Belgią w Brukseli, ale w takiej formie, jesteśmy spokojni o naszych!

Cud w Chorzowie - tak określali to niektórzy komentatorzy i chyba mieli rację. Nikt nie spodziewał się bowiem, że nasi po fatalnym starcie Eliminacji ME 2008 potrafią pokonać czwartą drużynę świata, w której składzie są piłkarze grający w najlepszych klubach piłkarskich w Europie. A jednak. I nie tylko zwycięstwo cieszy, ale przede wszystkim styl w którym nasi rozbili Portugalię. Bo trzeba podkreślić, że mogliśmy wygrać znacznie wyżej i praktycznie przez cały mecz nasi byli od Portugalczyków po prostu lepsi. Obie bramki dla naszych zdobył Ebi Smolarek, który także w ostatnim meczu z Kazachstanem 7 października zapewnił Biało-Czerwonym 3 punkty.

KREISEL, sponsor Biało-Czerwonych gratuluje i już szykuje się do wyprawy do Brukseli, gdzie zmierzymy się z solidną, ale będącą chyba w naszym zasięgu Belgią. Widać już pierwsze efekty pracy Leo Beenhakkera i to cieszy, a także pozwala optymistycznie patrzeć na dalszy ciąg eliminacji ME. Powodzenia!

12.10.2006