Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Debiut KREISEL w lidze RED BOX

 

Od września 2006 w największej w Wielkopolsce Amatorskiej Lidze Piłkarskiej RED BOX rywalizowali po raz pierwszy w historii gracze reprezentujący firmę KREISEL. Niedawno zestawiona drużyna, która swój debiut miała w lipcu na Mistrzostwach Wielkopolski w Zaniemyślu, walczyła nieźle i dopiero w samej końcówce rundy dostała zadyszki...

Piłkarze zespołu KREISEL to pierwsza w historii firmy reprezentacja piłkarska, która zaczęła regularne rozgrywki w lidze amatorskiej. I od razu wybraliśmy najlepszą z lig w Wielkopolsce (RED BOX), uznając, że trzeba od samego początku rywalizować z najlepszymi, jeśli chce się odnosić sukcesy. I jak się okazało, początki mimo obaw okazały się całkiem niezłe, a zespół nasz długo był na miejscach 5-7 w II lidze Amatorów (14-zespołowej)! Niestety koniec października i czas licznych wyjazdów służbowych przetrzebił mocno skład i osłabiony zespół stanął właśnie wtedy do walki z najważniejszymi rywalami. Dlatego też mimo udanego początku KREISEL zakończył I rundę II ligi na miejscu 10. z bilansem 15 punktów w 13 meczach (bramki: 60-79). KREISEL wygrał w sumie 5 spotkań i przegrał 8, nie remisując żadnego.

Zdaniem organizatorów zespół pokazał się z bardzo dobrej strony i jeżeli przepracuje przerwę zimową to na wiosnę może być groźny dla najlepszych. A należy podkreślić, że KREISEL zagrał w tym składzie po raz pierwszy we wrześniu i to zdecydowanie najmniej doświadczony zespół w stawce II-ligowców. I jeszcze słówko na temat strzelców bramek. Tutaj naszym zdecydowanym liderem był Bodo Łabuś (20 goli – 8. miejsce wśród strzelców II ligi!), ale zabłysnęli też Maciej Tłuchowski (9 goli), a także Marcin Patas, który w jednym meczu strzelił aż 6 bramek (w sumie 9)!

Wszystkim graczom nalezą się słowa podziękowania za walkę i dobre reprezentowanie firmy. Teraz przerwa zimowa, w której zespół zamierza ostro trenować by w nowej rundzie zyskać miano "rycerzy wiosny"! A oto skład zespołu (liczba bramek: Dariusz Grzywacz (1 gol), Daniel Łabuszyński, Marcin Patas (9), Maciej Tłuchowski (9), Krzysztof Dziubek (1), Jacek Krzesiński (3), Bodo Łabuś (20), Rafał Kruczyński (1), Piotr Furmanek, Dawid Stańko (8), Lech Bartkowiak (1), Julian Ciechanowski (2).

Więcej informacji na temat Ligi RED BOX - na stronach www.redboxsoccer.com/ligi . Zapraszamy!

03.11.2006