Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Debiut piłkarzy KREISEL

 

22 lipca na kameralnym stadionie Kłosa Zaniemyśl niedaleko Poznania odbył się turniej piłkarski o Mistrzostwo Wielkopolski Mediów i Firm, w którym zadebiutowała reprezentacja pracowników firmy KREISEL. Debiut był bardzo udany, bo nasz zespół zajął wysokie 4. miejsce po bardzo dobrej grze!

Coroczny turniej piłkarski dla amatorów w Zaniemyślu organizowany jest przez Gazetę Poznańską i miejscowych urzędników, a rozgrywany jest pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Jest to jednocześnie jedna z największych imprez piłkarskich lata w regionie, a startują w niej regularnie przedstawiciele czołowych mediów i firm Wiekopolski. W tegorocznej imprezie na starcie stanęło 10 drużyn reprezentujących, m.in. Gazetę Poznańską, Zaniemyśl, Solec, Mosinę, firmy Nivea oraz Żagiel, a także po raz pierwszy startujący pracownicy KREISEL Poznań.

Nasi gracze spotkali się przed turniejem właściwie tylko 2 razy, ale już od I meczu pokazali, że będą się liczyć w tych zawodach. Najpierw zremisowaliśmy z silną i zgraną ekipą Gazety Poznańskiej (1:1), potem pokonaliśmy po pięknym meczu AgroLand Krosinko 4:3, następnie w dramatycznym starciu ograliśmy 1:0 faworytów turnieju OldBojów Kłosa Zaniemyśl. Niestety na koniec, gdy do gry w finale wystarczył remis w meczu z Niveą, przegraliśmy 1:2 i zajęliśmy II miejsce w grupie. To pozwoliło na grę w meczu o III miejsce, w którym zmierzyliśmy się z Reprezentacją Polski Bezdomnych. Po zaciętym meczu ulegliśmy 2:3 i tym samym w swym turniejowym debiucie KREISEL zajął 4 miejsce.

Gratulacje należą się całej ekipie w składzie: Michał Donarski (3 bramki), Bartosz Donarski, Krzysztof Dziubek (najlepszy bramkarz turnieju!), Krzysztof Kościelski, Rafał Kruczyński, Jacek Krzesiński, Daniel Łabuszyński (1 bramka), Bodo Łabuś (2 bramki), Wojciech Maciejewski (3 bramki), Jarosław Muczek, Marcin Patas (1 bramka), Dawid Stańko, Maciej Tłuchowski. Gratulujemy!

24.07.2006