Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Fatalny początek Mundialu 2006!

 

Mundial rozpoczęty! Jednak nam kibicom i sponsorom bardzo daleko do euforii. Dlaczego? A to dlatego, że w swym pierwszym meczu na Mundialu nasi reprezentanci zdecydowanie się nie popisali... Porażka z Ekwadorem 0:2, katastrofalny styl... i nikłe nadzieje na awans, to aktualny obrazek z aren MŚ.

Pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata Niemcy 2006 miał być dla naszych piłkarzy "spacerkiem" przed najwazniejszym meczem z Niemcami, a okazał się przykrą lekcją futbolu, z której musimy bardzo szybko wyciągnąć wnioski. Polacy przegrali z Ekwadorem 0:2, ale nie tyle porażka martwi, co styl (a właściwie jego brak) w którym tego dokonali. Brak strzałów na bramkę, walki, brak sił i chyba pomysłu na grę - to wszystko sprawiło, że skazywany na pożarcie Ekwador niespodziewanie wygrał i postawił naszą drużynę dosłownie nad przepaścią! Teraz musimy... wygrać z Niemcami w najbliższą środę (14.06) i później prawdopodobnie pokonać Kostarykę (20.06), żeby zrealizować podstawowy cel Biało-Czerwonych - wyjście z grupy!

A warto dodać, że z Niemcami nie wygraliśmy jeszcze nigdy... tak więc gracze Pawła Janasa staną przed historycznym celem i jak go zrealizują, nikt nie będzie pamiętał porażki z Ekwadorem i słabego stylu. Ale by tak się stało musimy wygrać i wierzyć, że się uda. My sponsorzy i kibice wierzymy i trzymamy kciuki za Biało-Czerwonych! Trzymajcie z nami

12.06.2006