Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Gratulacje dla siatkarzy!

 

KREISEL wieloletni sponsor polskiego sportu gratuluje polskim siatkarzom. Nasi Wicemistrzowie Świata odnieśli właśnie największy sukces w ostatnich latach w polskim sporcie, a my jesteśmy dumni z Biało-Czerwonych! Gratulujemy i trzymamy kciuki w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy w Moskwie i Igrzyskach Olimpijskich Pekin 2008!

Srebrny medal i tytuł Wicemistrzów Świata w siatkówce to wspaniały sukces nie tylko polskiej siatkówki, ale całego polskiego sportu. Cała Polska emocjonowała się rewelacyjną grą i niepokonanym marszem do finału MŚ, jaki zanotowali nasi siatkarze, a teraz cała Polska gratuluje Biało-Czerwonym wielkiego sukcesu! Także KREISEL, sponsor polskiego sportu, serdecznie gratuluje siatkarzom, licząc, że teraz na stałe zagoszczą oni w ścisłej czołówce światowej i swoją klasę potwierdzą podczas przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Moskwie (wrzesień 2007).

Co ciekawe, KREISEL ma swój "mały udział" w sukcesie naszych siatkarzy. Jaki? A taki, że w ubiegłym roku byliśmy sponsorem Turnieju Kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata, który odbył się w Rzeszowie. Wtedy nasi pokonali Estonię i Bułgarię (przegrali tylko z Rosją) i awansowali do tegorocznych MŚ w Japonii... a co było potem dobrze pamiętamy! Generalnie nierzadko byliśmy blisko polskiej siatkówki będąc sponsorem meczy Ligi Światowej (2002, 2005, 2006), a nie wykluczamy takiego sponsoringu także w przyszłym roku.

Wszystkim naszym siatkarzom i terenerowi Raulowi Lozano gratulujemy i mamy nadzieję, że w ślady siatkarzy pójdą także nasi piłkarze, których sponsorujemy już od 2000 roku. Najbliższe mecze już w lutym 2007, a wszelkie informacje na ten temat zawsze na naszej stronie. Zapraszamy!

14.12.2006