Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL na Lidze Światowej

 

W weekend 19 i 20 sierpnia w poznańskiej Arenie odbył się siatkarski dwumecz w Lidze Światowej pomiedzy Polską i Japonią. W tym prawdziwym święcie siatkówki na żywo wzięło udział ponad 10 tysięcy kibiców, a przed telewizorami kilka milionów! I jak zwykle przy dużym wydarzeniu sportowym nie mogło zabraknąć i nie zabrakło firmy KREISEL.

Mecze Ligi Światowej w Polsce to najważniejsze wydarzenia sportowe każdego lata. Tysiące kibiców w wypełnionych do ostatniego miejsca halach, miliony widzów w TV i zainteresowanie, jakiego ta impreza nie ma na całym świecie. tak też było w tegorocznej edycji LŚ, w której mecze Polaków z Serbią, USA i Japonią były prawdziwym świętem dla całego sportu. Ostatnim rywalem, z którym Biało-Czerwoni zmierzyli się w Polsce była reprezentacja Japonii, a areną dwóch meczy była Hala...Arena.

W obu meczach lepsi okazali się Polacy, w sobotę wygrywając 3:1, a w niedzielę 3:2. Niestety wskutek dziwacznej metody klasyfikowania zespołów (liczenie małych punktów zamiast setów!) Polacy zajęli II miejsce w grupie (za Serbią) i nie awansowali do finału LŚ 2006. Ale na pewno poznańska impreza, a także wcześniejsze mecze w Łodzi i Katowicach, przejdą znowu do historii siatkówki. "- Staramy się być blisko każdej dużej imprezy sportowej, przy której obserwujemy wielkie zainteresowanie kibiców i mediów. Tak jest z Pucharem Świata w Zakopanem, tak jest z meczami naszej Reprezentacji Piłkarskiej, tak też jak widać jest z Ligą Światową. Na wszystkich tych imprezach KREISEL jest obecny, a w przypadku LŚ 2006 znaczenia miało też miejsce rozgrywania meczy z Japonią. W Poznaniu mamy swoją siedzibę i dlatego przy dużej imprezie sportowej odbywającej się "na naszym podwórku" po prostu nie może nas zabraknąć" - podsumowuje Jarosław Muczek, Wicedyrektor Marketingu KREISEL.

22.08.2006