Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL na Mundialu!

 

Firma KREISEL jest nieprzerwanie od 6 lat oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Na miesiąc przed Mistrzostwami Świata w Niemczech firma podpisała umowę, w myśl której KREISEL został Oficjalnym Sponsorem Przygotowań i Pobytu Reprezentacji Polski w Niemczech. Firma trzyma kciuki za Biało-Czerwonych – trzymajcie z nami!

Już za niespełna miesiąc XVIII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Niemcy 2006, czyli bezsprzecznie największa impreza sportowa na świecie nie tylko w tym roku. Na niemieckim mundialu zagrają także nasi reprezentanci, którzy w niezłym stylu wywalczyli awans do Finałów MŚ, a teraz stają przed szansą „pójścia za ciosem” i odniesienia większego sukcesu. W dobrych przygotowaniach do tej imprezy, a także w organizacji całego pobytu Biało-Czerwonych w Niemczech pomaga na pewno wsparcie sponsorów, wśród których jest jeden z najdłuższych stażem sponsorów naszej reprezentacji – firma KREISEL. Dzięki umowie podpisanej na początku maja KREISEL został Oficjalnym Sponsorem Przygotowań i Pobytu Reprezentacji Polski do MŚ w Niemczech i dzięki temu będzie przez najbliższe 2 miesiące blisko największej imprezy sportowej na świecie.

Wspomniana umowa to kontynuacja strategii marketingowej firmy KREISEL, która od 1997 roku postawiła mocno na sponsoring sportowy. Najpierw był to sponsoring drużyn klubowych w piłce nożnej (Lech KREISEL Poznań) i na żużlu, później duże wydarzenia sportowe (w tym Puchary Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem, Liga Światowa w Siatkówce), aż wreszcie od 2000 roku KREISEL został Oficjalnym Sponsorem Polskich Reprezentacji Piłkarskich. I tutaj firma konsekwentnie stawia na wsparcie naszej narodowej reprezentacji w najpopularniejszej dyscyplinie sportowej w Polsce, identyfikując się z rzeszami klientów – kibiców Biało-Czerwonych. I co najważniejsze niezależnie od wyniku sportowego firma postawiła na działania promocyjne wokół reprezentacji, co przyniosło widoczny skutek w postaci wzrostu rozpoznawalności marki KREISEL w Polsce. „- Przy tak dużej imprezie jaką są Mistrzostwa Świata i dodatkowo, gdy startują na niej nasi piłkarze – nie mogło zabraknąć firmy KREISEL. Będziemy w Niemczech „marketingowo”, ale także będziemy wspólnie z klientami i partnerami dopingować naszych piłkarzy na niemieckim Mundialu” – mówi Jarosław Muczek, Wicedyrektor Marketingu KREISEL. ”- I mamy nadzieję, że choć w niewielkim stopniu przyczynimy się do sukcesu naszych na MŚ, choć zdajemy sobie sprawę, że w długofalowej strategii marketingowej wynik sportowy na pojedynczej imprezie nie jest najważniejszy" – zaznacza Jarosław Muczek.

Więcej informacji na temat MŚ w Niemczech i startów naszych piłkarzy - już wkrótce w specjalnych artykułach na http://www.kreisel.pl/. Zapraszamy!

17.05.2006