Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL na PŚ w Zakopanem

 

Tradycyjnie już pod koniec stycznia w Zakopanem odbyły się 2 konkursy Pucharu Świata w Skokach Narciarskich, które, także tradycyjnie przyciągnęły pod Wielką Krokiew nieprzebrane tłumy polskich kibiców. I tradycyjnie wśród kibiców i sponsorów naszego Adama Małysza i całych zawodów była firma KREISEL i oficjalna maskotka zawodów w barwach firmowych – Miś Krokiewka.

Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem to od 5 lat największa impreza sportowa zimy, albo nawet całego roku w Polsce. I od 5 lat KREISEL, sponsor polskiego sportu jest jednym ze sponsorów tych zawodów. Także i w tym roku kibicom na Wielkiej Krokwi w Zakopanem oraz telewidzom Eurosportu, ZDFu i TVP1 zaprezentowaliśmy się dość wyraźnie. Poza bannerami i balonem na terenie skoczni (to już „norma”), firma zaprezentowała wielki balon KREISEL ustawiony w bezpośrednim sąsiedztwo skoczni i wznoszący się na 50-70 m ponad nią, a także prawdziwy hit tegorocznych i może już od teraz każdych następnych zawodów – oficjalną maskotkę Pucharu Świata w Zakopanem. KREISEL był sponsorem maskotki o wdzięcznej nazwie Miś Krokiewka, a Miś zabawiał 40-tysięczną rzeszę kibiców dumnie paradując z logo firmy na piersi. Z miejsca zyskał sympatię kibiców, mediów (obecny w głównym wydaniu Wiadomości TVP1!), a także zawodników – w tym nawet Adama Małysza, który osobiście otrzymał miniaturkę maskotki.

A same zawody? No cóż, Adam Małysz wrócił do czołówki podczas sobotniego konkursu (czwarte miejsce za całym fińskim podium), a w niedzielę? W niedzielę skoki i cała zabawa zeszły na drugi plan wobec tragedii w Katowicach (zawalenie się dachu Hali Tagowej i śmierć ponad 60 osób), tak więc tego dnia nie liczyły się zupełnie wyniki…

02.02.2006