Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL na Porsche Open 2006

 

Wielki tenis w Poznaniu! W dniach 10-16 lipca na przepięknych kortach poznańskiej Olimpii odbywał się Porsche Open 2006. Był to turniej tenisowy o randze Challnegera ATP z pulą nagród 125 tysięcy Euro. Sponsorem głównym tej międzynarodowej imprezy była firma KREISEL od lat wspierająca największe wydarzenia sportowe w kraju.

Poznański Challenger ATP ma już kilkunastoletnią w sumie tradycję, ale od trzech lat turniej nabrał jeszcze większej rangi zyskując tytularnego sponsora – Porsche. Od 2004 roku rozgrywany jest więc zawsze w połowie lipca turniej Porsche Open z pulą nagród 125 tysięcy Euro, co plasuje go w czołówce największych imprez tenisowych w Polsce. Na kortach poznańskiej Olimpii nie zobaczymy gwiazd notowanych w czołówce rankingu ATP, ale jak uczy tradycja poznańskiego challengera, zawsze w tym turnieju startowali gracze, którzy później brylowali na światowych kortach w najważniejszych turniejach nawet wielkoszlemowych. Tegoroczny turniej to tak jak poprzednio rywalizacja singlistów i deblistów, którzy po kilku rundach spotkań - w weekend 15/16 lipca rozegrali emocjonujące finały. Ale Porsche Open to nie tylko tenis na wysokim światowym poziomie, ale także wiele towarzyszących imprez kulturalnych, spotkań na kortach sław sportu, estrady, muzyki… Podczas Porsche Open 2006 mieliśmy koncerty Chrisa Bottiego, Anity Lipnickiej z Johnem Porterem, Urszuli Dudziak, a turniej VIP odwiedzili m.in. Mariusz Czerkawski, Wojciech Fibak, Tomasz Stockinger, liczni artyści, aktorzy, dziennikarze.

Sponsorem tego niewątpliwie znaczącego wydarzenia sportowego nie tylko w Wielkopolsce była firma KREISEL, która od lat jest zawsze przy najważniejszych imprezach sportowych w Polsce. „– Porsche Open to jeden z naszych pierwszych kontaktów z tenisem, ale to także podkreślenie, że nie zamykamy ściśle na jednej, czy dwóch dyscyplinach sportu. Jako firma opierająca swą marketingową strategię w dużej części na sponsoringu sportowym, chcemy być aktywni przy różnorodnych ciekawych i medialnych imprezach sportowych w naszym kraju" – podkreśla Jarosław Muczek, Wicedyrektor Marketingu KREISEL.

Wszelkie informacje, ciekawostki, galerie z turnieju dostępne są na stronie http://www.porscheopen.pl/.

18.07.2006