Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL ponownie na Małyszu

 

Od 2001 roku firma KREISEL nieprzerwanie jest jednym ze sponsorów konkursów Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem. Ta największa i najwazniejsza impreza sportowa każdej zimy w Polsce odbędzie się już w najbliższy weekend 28/29 stycznia - a my znowu tam będziemy! Zapraszamy do Zakopanego i do TVP1!

W weekend 28 i 29 stycznia do Zakopanego zjadą najlepsi skoczkowie świata by rywalizować w konkursach PŚ w skokach narciarskich. Puchary Świata na Wielkiej Krokwi w Zakopanem do od kilku lat największa impreza sportowa zimy nie tylko w Polsce, ale jedna z największych w Europie. W tym roku tradycyjnie już na miesiąc przed zawodami wykupione zostały wszystkie bilety, tak więc będzie komplet 30 000 kibiców, duże grono VIPów z premierem rządu RP na czele, a przede wszystkim najliczniejsza w tegorocznym Pucharze Świata grupa skoczków (potwierdziło swój udział prawie 90 z nich!).

Wielkie emocje już za 3 dni. zapraszamy wszystkich do Zakopanego, a tych, którzy nie mają już szans na bilety - zapraszamy przed ekrany TVP1, gdzie w sobotę od 17.00 i w niedzielę od 13.30 będzie można na żywo śledzić zmagania najlepszych skoczków i wielką imprezę na Krokwi. Tradycyjnie na "Małyszu" będzie sponsor polskiego sportu - firma KREISEL, która oprócz tradycyjnych bannerów, balonów i różnych form reklamy stacjonarnej - będzie w tym roku sponsorem ciekawej nowości - oficjalnej maskotki imprezy Misia Krokiewki, wielkiego misia w koszulce z logo KREISEL zagrzewającego do dopingu i wspierającego zawodników podczas dwudniowych zawodów. Zapraszamy do oglądania!

25.01.2006