Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL sponsorem 55. Derby Łodzi!

 

KREISEL jest zawsze blisko dużych wydarzeń sportowych, a takim wydarzeniem są zawsze mecze derbowe w piłkarskiej Ekstraklasie. W piątek 11 sierpnia 2006 na stadionie Widzewa w Łodzi odbył się Wielki 55. Mecz Derbowy Widzew – ŁKS. Sponsorem Głównym tego wydarzenia była firma KREISEL, znany partner polskiego sportu.

"Święta Wojna", "Mecz Roku", "Wielkie Święto" – takie określenia towarzyszą wszystkim meczom derbowym, zwłaszcza w piłce nożnej. W polskiej Orange Ekstraklasie mamy obecnie 2 możliwości „derbowe” – w Krakowie (Wisła-Cracovia) i w Łodzi (Widzew-ŁKS). I właśnie w piątek 11 sierpnia na stadionie łódzkiego Widzewa odbyły się 55. Derby Łodzi, które w tym roku miały charakter szczególny. Po kilku latach nieobecności obu drużyn w piłkarskiej ekstraklasie znowu mieliśmy Derby na najwyższym szczeblu!

To wielkie święto dla kibiców, zawodników i dla całego miasta, a także duże wydarzenie sportowe, które komentowane i oglądane było w całej Polsce. Sponsorem Głównym 55. Derby Łodzi była firma KREISEL. "- Firma działa w całym kraju, ale właśnie w okolicach Łodzi mamy swój największy zakład produkcyjny w Ujeździe. Ten powód, a także to, że w Łodzi i okolicach mamy wielu klientów, a dodatkowo jest to region bardzo atrakcyjny pod kątem inwestycji budowlanych – przekonało nas by zostać sponsorem 55. Derby Łodzi –" podkreśla Krzysztof Baran, Dyrektor Marketingu KREISEL. "- Wierzymy, że będzie to wielkie wydarzenie sportowe, a przy takim wydarzeniu firmy KREISEL nie może zabraknąć –" dodaje Krzysztof Baran.

Z ostatniej chwili: Derby zakończyły się zwycięstwem gospodarzy - Widzew pokonał ŁKS 2:1. Okazja do rewanzu już za kilka miesięcy - w rundzie rewanżowej sezonu 2006/07 Orange Ekstraklasy - wtedy na stadionie ŁKS.

18.08.2006