Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Lech-ŁKS z firmą KREISEL

 

W piątek 13 października na Stadionie Miejskim w Poznaniu odbędzie się ciekawie zapowiadające się spotkanie Orange Ekstraklasy Lech Poznań - ŁKS Łódź. Sponsorem tego meczu jest KREISEL, firma, która swoją sponsoringową przygodę rozpoczęła właśnie z Lechem Poznań. Zapraszamy na mecz i do konkursów z atrakcyjnymi nagrodami!

Piątek 13 października, godzina 20.00. Mecz kolejki Orange Ekstraklasa pomiedzy ŁKSem Łódź (4. zespół w tabeli), a Lechem Poznań (5. miejsce). To arcyciekawie zapowiadający się mecz bezpośrednich sąsiadów w tabeli, a ponadto poznańscy kibice zapowiadają niesamowitą oprawę meczową i efekty, które na pewno pozostaną w pamięci wszystkich kibiców. A jak dodamy do tego wypełniony po brzegi stadion przy ulicy Bułgarskiej oraz przypomnimy sobie niesamowite spektakle w tym sezonie na Lechu (z Wisłą Płock, Wisłą Kraków i Cracovią)... to chyba nie trzeba nic więcej by zachęcić kibiców do przyjścia na stadion.

A jako, że sponsorem meczu jest KREISEL, to zapraszamy na mecz także z innego powodu. Zapraszamy na organizowane przez nas konkursy. Pierwszy z nich już trwa. Można w nim wygrać bilety na mecz i piłkę PUMA z podpisami piłkarzy Lecha (szczegóły na stronie http://www.lech.poznan.pl/ ). A podczas samego meczu także będzie możliwość wygrania atrakcyjnych nagród - w konkursach meczowych KREISEL. Zapraszamy na mecz!

Z ostatniej chwili:

Po fenomenalnym meczu piłkarze Lecha rozgromili gości z Łodzi 4:0, awansując na 4. miejsce w tabeli Orange Ekstraklasy. Bramki zdobyli: Henry Quinteros, Zbigniew Zakrzewski (2) i Marcin Zając. Mecz oglądało ponad 17 tysięcy widzów i można z całą pewnością powiedzieć, że było to niezapomniane wydarzenie sportowe. Oby więcej takich meczy! Gratulacje dla piłkarzy i kibiców za stworzenie pięknego widowiaska na boisku i na trybunach. Więcej - na stronie http://www.lech.poznan.pl )

11.10.2006