Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Mundial 2006 - Biało-Czerwony Hanower

 

I po Mundialu! Nasi piłkarze rozczarowali, to fakt. Rozczarowali nas swoją grą i pewnie trochę zaangażowaniem w kluczowym I meczu z Ekwadorem. Jednak na pewno jest coś, z czego po tym Mundialu możemy być wszyscy dumni - POLSCY KIBICE! Zobaczmy jak bawili się podczas jedynego wygranego meczu Biało-Czerwonych w Hanowerze.

Od 2-3 lat polscy kibice budzą coraz większe uznanie na wszystkich stadionach, halach i na wielu imprezach sportowych na całym świecie. Ale to co Biało-Czerwoni kibice dokonali podczas MŚ w Niemczech przejdzie na pewno do historii Mundiali. Podczas meczy Polaków w Gelsenkirchen, Dortmundzie, czy Hanowerze wszystkie te miasta zdominowali nasi kibice, ktrórzy po I rundzie Mundialu zostali bezapelacyjnie wybranie najlepszymi kibicami MŚ Niemcy 2006! I tylko szkoda, że na tej I rundzie się skończyło... Warto dodać ciekawy cytat, który ułożyli brytyjscy dziennikarze, twierdzący, że "nigdy nie widzieliśmy tak wspaniałych kibiców dopingujących tak przeciętnie grającą drużynę"... I chyba coś w tym jest!

Poniżej krótki i kolorowy fotoreportaż z Hanoweru - areny naszej ostatniej mundialowej potyczki z Kostaryką. Są biało-czerwone ulice Hanoweru, jest ośrodek w Barsinghausen (gdzie przebywali nasi pilkarze), jest wreszcie sam mecz i to jak wspaniale prezentowali się nasi kibice. Gratulujemy kibicom i wierzymy (a po tym co zobaczyliśmy w meczu "o pietruszkę" w Hanowerze to nawet jesteśmy pewni), że nasi kibice będą dalej z Biało-Czerwonymi - w eliminacjach ME 2008, MŚ 2010... KREISEL, sponsor Biało-Czerwonych trzyma kciuki za naszych i kibiców. Trzymajcie z nami!

30.06.2006