Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Srebrna Piłka Głosu 2005

 

12 lutego 2006 w Poznaniu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Plebiscytu Srebrna Piłka Głosu Wielkopolskiego dla najlepszego piłkarza Wielkopolski w 2005 roku. Już od trzech lat Mecenasem Plebiscytu jest firma KREISEL, dlatego także w tym roku pięknie wykonana Srebrną Piłkę zwycięzcy Plebiscytu Piotrowi Reissowi z poznańskiego Lecha wręczał prezes KREISEL Szczepan Gawłowski.

Uroczystość ogłoszenia wyników XIII Edycji Srebrnej Piłki Głosu odbyła się w tym roku w znanej poznańskiej restauracji Wielkopolska Zagroda. Podczas spotkania prowadzonego przez Marka Lubawińskiego z Głosu Wielkopolskiego kulminacyjnym punktem było ogłoszenie wyników głosowania kibiców w Plebiscycie na najlepszego piłkarza naszego regionu. W głosowaniu tym bezapelacyjnym zwycięzcą został piłkarz-symbol wielkopolskiej piłki – Piotr Reiss, który już po raz trzeci sięgnął po Srebrną Piłkę, ale po raz pierwszy w 3-letniej historii sponsorowania tego Plebiscytu przez KREISEL.

Nagrodę laureatowi wręczył osobiście Prezes Zarządu KREISEL Szczepan Gawłowski, wraz z przedstawicielami Wielkopolskiego Domu Mediowego (wydawcy Głosu) oraz redakcji Głosu. Prezes podkreślił, że wybór kibiców jest w tej edycji wyjątkowo trafny, gdyż Piotr Reiss to już teraz dla wielu młodych ludzi próbujących swych sił na piłkarskim boisku prawdziwy idol i przykład do naśladowania. Warto dodać, że w ubiegłym roku, gdy Mecenasem była także firma KREISEL laureatem Srebrnej Piłki został podobnie doświadczony piłkarz i także wzór dla młodych sportowców – Jacek Dembiński z wronieckiej AMIKI.