Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Azerbejdżan wzięty - czas na Armenię!

 

W sobotni wieczór 24 marca na stadionie Legii w Warszawie polska reprezentacja piłkarska dokonała kolejnego kroku w kierunku Mistrzostw Europy EURO 2008. Pokonaliśmy Azerbejdżan aż 5:0 i tym samym Polska wskoczyła na fotel lidera Grupy A!

5:0 - to niezbyt częsty wynik na europejskich stadionach, gdzie poziom jest coraz bardziej wyrównany. Dowodem są wielkie problemy takich tuzów jak Anglia, Francja, porażka Serbii z Kazachstanem... ale te problemy wydają się nie dotyczyć Polski. Nasi piłkarze w sobotni wieczór 24 marca rozbili Azerbejdżan 5:0 i po 4 zwycięstwach z rzędu są liderem grupy eliminacyjnej do ME 2008! Łupem bramkowym podzielili się: Jacek Bąk, Darek Dudka, Wojtek Łobodziński, Jacek Krzynówek i Przemysław Kaźmierczak.

Teraz czas na sprawdzenie Biało-Czerwonych w kolejnym arcyważnym meczu eliminacyjnym - tym razem w Kielcach już w środę 28 marca podejmować będziemy Armenię i w przypadku zwycięstwa fotel lidera zajmiemy minimum do czerwca 2007! KREISEL, oficjalny sponsor polskich piłkarzy trzyma kciuki - trzymajcie z nami!

27.03.2007