Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Biało-Czerwoni na Kaukazie

 

Wielka wyprawa na Kaukaz czeka naszych piłkarzy Reprezentacji Polski już w najbliższych kilku dniach. Czekają nas trudne wyjazdowe mecze z Azerbejdżanem i Armenią, których stawką jest zbliżenie się do głównego celu Biało-Czerwonych – awansu do Mistrzostw Europy 2008. Trzymamy kciuki!

Już dziś, w czwartek 31 maja ok. 10.00 z Poznania nasi piłkarze po 4-dniowym zgrupowaniu we Wronkach polecieli do Baku na pierwszy mecz z cyklu „wyprawy kaukaskiej” – sobotni mecz z Azerbejdżanem. Pierwszy mecz tych drużyn był wyjątkowo łatwy dla naszych (5-0 w Warszawie), jednak u siebie Azerowie na pewno postawią trudniejsze warunki. A już w 3 dni po przeprawie z Azerbejdżanem, nasi piłkarze pojawią się w Erewaniu, by na tamtejszym stadionie stoczyć mecz z Armenią. To rewanż za mecz wygrany przez naszych w Kielcach 1-0, a jak już widać było u nas – Ormianie to wyjątkowo niewygodny rywal.

Liczymy na to, że w obu meczach nasi zainkasują 6 punktów (jak w marcu) i do jesiennych meczy przystąpią z pozycji lidera naszej grupy, będąc bardzo blisko finałów Euro 2008. KREISEL, sponsor Biało-Czerwonych, tradycyjnie już trzyma kciuki za naszych – TRZYMAJCIE Z NAMI!

W pierwszym rozegranym w sobotę 2 czerwca meczu z Azerbejdżanem Biało-Czerwoni wygrali 3:1 po 2 bramkach Jacka Krzynówka i golu Ebiego Smolarka. Gratulujemy i liczymy na 3 punkty z Armenią!

... niestety każda seria kiedyś się kończy. Po 5 kolejnych zwycięstwach w Eliminacjach ME 2008 Polska przegrała z Armenią 0:1. Mieliśmy szanse, mieliśmy przewagę, jesteśmy lepsi... ale 3 punkty zostały w Erewaniu. Szkoda, ale do końca eliminacji jeszcze 5 meczy, a nadal jesteśmy liderem Grupy A. Powodzenia już w następnym dwumeczu - 8 września gramy z Portugalią, a 12 września z Finlandią!

31.05.2007