Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Brawa dla szczypiornistów!

 

Dwa miesiące po wspaniałym sukcesie siatkarzy na MŚ w Japonii, mamy kolejnych Wicemistrzów Świata w grze zespołowej! Podczas MŚ rozgrywanych w Niemczech Wicemistrzami Świata zostali polscy piłkarze ręczni, którz swoimi wspaniałymi meczami rozbudzili ogromne emocje w kraju. KREISEL, przyjaciel polskiego sportu - GRATULUJE SZCZYPIORNISTOM!

Mistrzostwa Świata od samego początku były prwadziwym popisem naszych piłkarzy ręcznych. Zwycięstwo za zwycięstwem (minimalne potknięcie z bardzo silną Francją), cudowne, dramatyczne i wygrane mecze w ćwierćfinale (z Rosją) i w pamiętnym półfinale z Danią - to wszystko pozostawiło na nas wielkie wrażenie. Nasi szczypiorniści przebojem wdarli się do światowej czołówki (dwóch z nich było nawet w 7-ce MŚ!) i pokazali, że polskie gry zespołowe wracają na światowe salony. Dwukrotne Mistrzostwo Europy siatkarek, Wicemistrzostwo Świata siatkarzy i piłkarzy ręcznych... może już czas na piłkarzy nożnych?

KREISEL, Oficjalny Sponsor Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej i przyjaciel polskiego sportu serdecznie gratuluje polskim szczypiornistom tego niezapomnianego spektaklu i niewątpliwego wpływu w rozwój całego polskiego sportu! Trzymamy kciuki za pilkarzy ręcznych w kwalifikacji do IO Pekin 2008, a tymczasem już zaczynamy trzymać kciuki za naszych futbolistów, którzy już za 1,5 miesiąca wracają do walki o awans do Mistrzostw Europy 2006. Powodzenia!

05.02.2007