Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Gramy dalej - Eliminacje EURO 2008

 

Azerbejdżan i Armenia - te dwa zespoły to najbliżsi rywale Biało-Czerwonych w Eliminacjach Mistrzostw Europy EURO 2008. Mecze z tymi zespołami odbędą się w sobotę 24 marca w Warszawie i w środę 28 marca w Kielcach. I jedno jest pewne - musimy oba wygrać! Trzymajmy kciuki za naszych!

24 marca o 18.00 na stadionie Legii w Warszawie zagramy z Azerbejdżanem, a już 4 dni później w środę 28 marca na stadionie Korony w Kielcach zmierzymy się z Armenią - to najbliższy "rozkład jazdy" Reprezentacji Polski w piłce nożnej. I co najważniejsze - to kolejne mecze "o wszystko". Eliminacje ME 2008 potrwają co prawda do 21 listopada 2007 (zakończy je mecz z Serbią w Belgradzie), ale mecze grane u siebie musimy wygrywać, by utrzymac się w czołówce grupy A i zdobyć upragniony awans do Euro 2008 w Austrii i Szwajcarii.

Armenia i Azerbejdżan to na pewno nie rywale z najwyższej półki, ale z całą pewnościę drużyny, z którymi zazwyczaj gra się ciężko. Liczymy jednak na to, że Biało-Czerwoni powtórzą grę (a może i wynik) z meczu z Azerbejdżanem w marcu 2005 (8:0 w Warszawie!). Choć oczywiście nawet dwa razy po 1:0 wystarczy, by zrealizować plan! KREISEL - Oficjalny Sponsor Piłkarskiej Reprezentacji Polski trzyma kciuki za naszych - Trzymajcie z Nami!

22.03.2007